Οι Επιτυχόντες του Φροντιστηρίου μας στις Γενικές Εξετάσεις 2015

Απόφοιτοι Ενιαίου Λυκείου 90%

1 ΑΛΜΠΑΝΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΓΕΩΠΟΝΙΑΣ (ΘΕΣ/ΝΙΚΗ)
2 ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΣΩΤΗΡΙΟΣ ΙΑΤΡΙΚΗΣ (ΘΕΣ/ΝΙΚΗ)
3 ΒΑΡΝΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΧΩΡΟΤΑΞΙΑΣ & ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ (ΘΕΣ/ΝΙΚΗ)
4 ΒΑΡΣΟΥ ΜΑΓΔΑΛΗΝΗ ΒΙΟΧΗΜΕΙΑΣ & ΒΙΟΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ (ΛΑΡΙΣΑ)
5 ΓΙΟΥΛΒΑΝΗ ΝΑΥΣΙΚΑ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ (ΘΕΣ/ΝΙΚΗ)
6 ΓΚΙΑΤΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΑ ΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΚΑΙ ΠΟΛΙΤΙΚΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ (ΚΟΜΟΤΗΝΗ)
7 ΓΚΟΥΝΤΟΥΡΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ)
8 ΓΚΡΟΥΜΤΣΙΑ ΔΗΜΗΤΡΑ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ (ΘΕΣ/ΝΙΚΗ)
9 ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ (ΘΕΣ/ΝΙΚΗ)
10 ΖΕΡΔΑΛΗ ΙΩΑΝΝΑ ΙΣΤΟΡΙΑΣ & ΑΡΧΑΙΟΛΟΓΙΑΣ (ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ)
11 ΙΜΑΙ ΣΟΥΕΛΑ ΦΥΣΙΚΟΘΕΡΑΠΕΙΑΣ (ΛΑΜΙΑ)
12 ΚΑΖΑΚΛΑΡΗ ΧΡΥΣΑΝΘΗ ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΘΕΣ/ΝΙΚΗ)
13 ΚΑΡΡΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ (ΚΟΜΟΤΗΝΗ)
14 ΚΑΤΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΧΗΜΕΙΑΣ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ)
15 ΚΑΤΣΑΡΑ ΓΕΩΡΓΙΑ ΝΟΜΙΚΗΣ (ΘΕΣ/ΝΙΚΗ)
16 ΚΑΦΑΝΕΛΗ ΦΑΝΗ ΤΕΧΝΙΚΩΝ ΥΠΑΞΙΩΜΑΤΙΚΩΝ ΑΕΡΟΠΟΡΙΑΣ (Σ.Τ.Υ.Α.)
17 ΚΙΟΡΟΓΛΟΥ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΠΟΙΜΑΝΤΙΚΗΣ & ΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ ΘΕΟΛΟΓΙΑΣ (ΘΕΣ/ΝΙΚΗ)
18 ΚΟΝΔΥΛΙΔΗ ΙΟΥΛΙΑ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΠΑΤΡΑ)
19 ΛΑΛΟΥ ΙΩΑΝΝΑ ΝΟΜΙΚΗΣ (ΘΕΣ/ΝΙΚΗ)
20 ΛΟΥΚΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ & ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ (ΑΘΗΝΑ)
21 ΜΑΜΑΡΑ ΤΕΡΕΖΑ ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ (ΡΕΘΥΜΝΟ)
22 ΜΙΝΕΝΟΚ ΣΟΦΙΑ ΔΙΑΤΡΟΦΗΣ & ΔΙΑΙΤΟΛΟΓΙΑΣ (ΚΑΡΔΙΤΣΑ)
23 ΜΙΧΟΥΛΗ ΙΩΑΝΝΑ ΕΛΛΗΝΙΚΗΣ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ (ΚΟΜΟΤΗΝΗ)
24 ΜΠΑΛΑΟΥΡΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ & ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ (ΘΕΣ/ΝΙΚΗ)
25 ΜΠΑΛΟΥΚΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Τ.Ε. (ΛΑΡΙΣΑ)
26 ΜΠΟΥΖΟΥΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ & ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ (ΘΕΣ/ΝΙΚΗ)
27 ΠΑΛΑΣΚΑ ΑΘΑΝΑΣΙΑ ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ (ΘΕΣ/ΝΙΚΗ)
28 ΠΑΠΑΚΥΡΙΑΚΟΥ ΕΥΘΥΜΙΑ ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ (ΦΛΩΡΙΝΑ)
29 ΡΑΠΤΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ (ΘΕΣ/ΝΙΚΗ)
30 ΣΚΡΕΤΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΤΕΧΝΟΛΟΓΩΝ ΓΕΩΠΟΝΩΝ (ΛΑΡΙΣΑ)
31 ΤΗΛΕΜΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ & ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΗΣ ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ (ΑΘΗΝΑ)
32 ΦΙΛΙΠΠΟΥ ΧΡΥΣΑΝΘΗ-ΕΛΕΝΗ ΜΟΝΙΜΩΝ ΥΠΑΞΙΩΜΑΤΙΚΩΝ ΣΤΡΑΤΟΥ (Σ.Μ.Υ.) – ΣΩΜΑΤΑ
33 ΧΑΤΖΗΝΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ (ΘΕΣ/ΝΙΚΗ)
34 ΨΥΡΡΑ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΓΕΩΠΟΝΙΑΣ, ΙΧΘΥΟΛΟΓΙΑΣ ΚΑΙ ΥΔΑΤΙΝΟΥ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΟΣ (ΒΟΛΟΣ)

 

Απόφοιτοι Ενιαίου Λυκείου 10%

35 ΒΑΙΤΣΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΟΙΚΟΝΟΜΙΑΣ ΚΑΙ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ (ΧΙΟΣ)
36 ΓΚΑΛΙΤΣΙΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΗΣ ΚΑΙ ΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ ΠΟΛΙΤΙΚΗΣ (ΘΕΣ/ΝΙΚΗ)
37 ΖΥΓΟΥΡΗ ΚΡΥΣΤΑΛΛΙΑ-ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΘΕΣ/ΝΙΚΗ)
38 ΜΟΥΤΑΦΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΤΕΧΝΟΛΟΓΩΝ ΓΕΩΠΟΝΩΝ (ΛΑΡΙΣΑ)
39 ΜΠΕΛΑΗ ΜΑΡΙΑ ΨΥΧΟΛΟΓΙΑΣ (ΠΑΝΤΕΙΟ)
40 ΤΑΣΚΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ (ΠΑΤΡΑ)

 

Απόφοιτοι με υψηλή σειρά εισαγωγής στη σχολή της επιθυμίας τους
Α.Ε.Ι.

1 ΑΛΜΠΑΝΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΓΕΩΠΟΝΙΑΣ (ΘΕΣ/ΝΙΚΗ)

2 ΤΗΛΕΜΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ & ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΗΣ ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ (ΑΘΗΝΑ)

3 ΦΙΛΙΠΠΟΥ ΧΡΥΣΑΝΘΗ-ΕΛΕΝΗ ΜΟΝΙΜΩΝ ΥΠΑΞΙΩΜΑΤΙΚΩΝ ΣΤΡΑΤΟΥ (Σ.Μ.Υ.)- ΣΩΜΑΤΑ

 
Α.Τ.Ε.Ι.

1 ΙΜΑΙ ΣΟΥΕΛΑ ΦΥΣΙΚΟΘΕΡΑΠΕΙΑΣ (ΛΑΜΙΑ)

19η
2 ΜΙΝΕΝΟΚ ΣΟΦΙΑ ΔΙΑΤΡΟΦΗΣ & ΔΙΑΙΤΟΛΟΓΙΑΣ (ΚΑΡΔΙΤΣΑ)

19η