Οι Επιτυχόντες του Φροντιστηρίου μας στις Γενικές Εξετάσεις 2014

Απόφοιτοι Ενιαίου Λυκείου 90%

1 ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥΛΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΚΑΙ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ (ΒΟΛΟΣ)
2 ΑΡΣΕΝΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΒΙΟΧΗΜΕΙΑΣ & ΒΙΟΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ (ΛΑΡΙΣΑ)
3 ΒΑΙΤΣΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΓΡΟΤΙΚΗΣ ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ (ΟΡΕΣΤΙΑΔΑ)
4 ΒΑΡΣΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΞΑΝΘΗ)
5 ΓΑΛΑΝΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ (ΚΕΡΚΥΡΑ)
6 ΓΙΑΝΝΟΥΛΑΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Τ.Ε. (ΛΑΡΙΣΑ)
7 ΓΚΑΛΙΤΣΙΟΣ ΑΝΤΩΝΗΣ ΦΙΛΟΣΟΦΙΑΣ & ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΗΣ (ΘΕΣ/ΝΙΚΗ)
8 ΓΚΟΓΚΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΑΓΡΟΤΙΚΗΣ ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ (ΟΡΕΣΤΙΑΔΑ)
9 ΓΚΟΥΝΤΟΥΡΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΚΑΙ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ (ΒΟΛΟΣ)
10 ΓΡΙΒΑ ΑΓΛΑΙΑ ΝΟΜΙΚΗΣ (ΘΕΣ/ΝΙΚΗ)
11 ΔΗΜΟΥΛΑ ΒΑΣΙΛΕΙΑ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΑΥΤΟΜΑΤΙΣΜΟΥ Τ.Ε. (ΘΕΣ/ΝΙΚΗ)
12 ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗΣ (ΛΑΡΙΣΑ)
13 ΖΑΨΑΛΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΟΔΟΝΤΙΑΤΡΙΚΗΣ (ΘΕΣ/ΝΙΚΗ)
14 ΖΕΡΔΑΛΗ ΙΩΑΝΝΑ ΦΙΛΟΣΟΦΙΑΣ & ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΗΣ (ΘΕΣ/ΝΙΚΗ)
15 ΖΥΓΟΥΡΗ ΚΡΥΣΤΑΛΛΙΑ-ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΑΓΡΟΤΙΚΩΝ ΠΡΟΪΟΝΤΩΝ ΚΑΙ ΤΡΟΦΙΜΩΝ (ΑΓΡΙΝΙΟ)
16 ΙΜΑΙ ΣΟΥΕΛΑ ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΝΗΠΙΑΓΩΓΩΝ (ΦΛΩΡΙΝΑ)
17 ΚΑΛΥΒΑΣ ΑΓΓΕΛΟΣ ΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗΣ (ΛΑΡΙΣΑ)
18 ΚΑΡΑΓΚΟΥΝΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΤΡΟΦΙΜΩΝ (ΑΡΓΟΣΤΟΛΙ)
19 ΚΑΡΜΙΡΗ ΑΡΤΕΜΙΣ ΦΙΛΟΣΟΦΙΑΣ & ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΗΣ (ΘΕΣ/ΝΙΚΗ)
20 ΚΑΤΣΑΒΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΕΦΑΡΜΟΣΜΕΝΗΣ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ (ΘΕΣ/ΝΙΚΗ)
21 ΚΑΤΣΑΡΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΕΧΝΟΛΟΓΩΝ ΓΕΩΠΟΝΩΝ (ΛΑΡΙΣΑ)
22 ΚΕΡΑΜΙΔΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΙΑΤΡΙΚΗΣ (ΛΑΡΙΣΑ)
23 ΚΟΛΙΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΔΑΣΟΛΟΓΙΑΣ & ΔΙΑΧΕΙΡΙΣΗΣ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΟΣ & ΦΥΣΙΚΩΝ ΠΟΡΩΝ (ΟΡΕΣΤΙΑΔΑ)
24 ΚΟΝΤΟΤΑΣΙΟΣ ΣΩΤΗΡΗΣ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΩΝ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ ΚΑΙ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ)
25 ΚΟΡΚΟΣΟΒΑ ΒΙΚΤΩΡΙΑ ΒΙΟΛΟΓΙΚΩΝ ΕΦΑΡΜΟΓΩΝ & ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΩΝ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ)
26 ΚΟΤΖΙΑΚΟΖΙΔΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΒΙΟΧΗΜΕΙΑΣ & ΒΙΟΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ (ΛΑΡΙΣΑ)
27 ΚΟΥΡΝΟΥΤΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΒΙΟΛΟΓΙΚΩΝ ΕΦΑΡΜΟΓΩΝ & ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΩΝ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ)
28 ΚΥΡΙΛΛΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΙΣΤΟΡΙΑΣ & ΕΘΝΟΛΟΓΙΑΣ (ΚΟΜΟΤΗΝΗ)
29 ΛΕΚΚΑΣ ΝΑΠΟΛΕΩΝ ΟΔΟΝΤΙΚΗΣ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ)
30 ΛΙΑΚΟΥ ΟΛΓΑ ΙΑΤΡΙΚΩΝ ΕΡΓΑΣΤΗΡΙΩΝ (ΛΑΡΙΣΑ)
31 ΛΟΛΑ ΑΘΑΝΑΣΙΑ ΓΕΩΠΟΝΙΑΣ (ΘΕΣ/ΝΙΚΗ)
32 ΜΑΓΚΟΥΤΑ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΚΑΒΑΛΑ)
33 ΜΑΚΡΗ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ ΒΙΟΛΟΓΙΑΣ (ΘΕΣ/ΝΙΚΗ)
34 ΜΑΝΟΥΛΙΑΣ ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ & ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ (ΘΕΣ/ΝΙΚΗ)
35 ΜΗΤΣΙΜΠΟΝΑ ΧΑΡΟΥΛΑ ΦΙΛΟΣΟΦΙΑΣ – ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΗΣ & ΨΥΧΟΛΟΓΙΑΣ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ)
36 ΜΟΥΤΑΦΙΔΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΓΕΩΠΟΝΙΑΣ, ΙΧΘΥΟΛΟΓΙΑΣ ΚΑΙ ΥΔΑΤΙΝΟΥ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΟΣ (ΒΟΛΟΣ)
37 ΜΠΑΚΡΑΤΣΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΒΙΟΛΟΓΙΚΩΝ ΕΦΑΡΜΟΓΩΝ & ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΩΝ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ)
38 ΝΑΛΠΑΝΤΙΔΟΥ ΑΣΤΕΡΙΑ ΓΕΡΜΑΝΙΚΗΣ ΓΛΩΣΣΑΣ ΚΑΙ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ (ΘΕΣ/ΝΙΚΗ)
39 ΝΤΑΓΚΑΣ ΖΗΣΗΣ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ & ΤΗΛΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΩΝ (ΚΟΖΑΝΗ)
40 ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΗΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΦΙΛΟΣΟΦΙΑΣ – ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΗΣ & ΨΥΧΟΛΟΓΙΑΣ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ)
41 ΠΑΠΑΔΑΚΗ ΑΡΤΕΜΙΣ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ (ΘΕΣ/ΝΙΚΗ)
42 ΠΑΠΑΝΔΡΕΟΥ ΘΕΟΔΩΡΑ ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Τ.Ε. (ΛΑΡΙΣΑ)
43 ΠΑΣΣΑΔΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΟΔΟΝΤΙΑΤΡΙΚΟ (ΣΣΑΣ) ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
44 ΠΟΛΙΤΗ ΕΙΡΗΝΗ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ (ΘΕΣ/ΝΙΚΗ)
45 ΣΕΡΕΤΗ ΕΙΡΗΝΗ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ (ΘΕΣ/ΝΙΚΗ)
46 ΣΚΡΕΤΑ ΕΛΕΝΗ ΤΕΧΝΟΛΟΓΩΝ ΓΕΩΠΟΝΩΝ (ΛΑΡΙΣΑ)
47 ΣΚΥΒΑΛΙΔΑ ΕΛΕΝΗ-ΕΙΡΗΝΗ ΔΙΑΤΡΟΦΗΣ & ΔΙΑΙΤΟΛΟΓΙΑΣ (ΘΕΣ/ΝΙΚΗ)
48 ΣΤΑΤΗΡΗ ΧΡΥΣΑΝΘΗ ΑΓΓΛΙΚΗΣ ΓΛΩΣΣΑΣ ΚΑΙ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ)
49 ΣΤΟΓΙΑ ΜΥΡΤΩ ΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΒΟΛΟΣ)
50 ΤΑΜΟΥΡΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΙΑΤΡΙΚΗΣ (ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗ)
51 ΤΑΣΚΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΤΕΧΝΙΚΩΝ ΥΠΑΞΙΩΜΑΤΙΚΩΝ ΑΕΡΟΠΟΡΙΑΣ (Σ.Τ.Υ.Α.)
52 ΤΖΗΚΑ ΜΑΡΙΑ ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ (ΘΕΣ/ΝΙΚΗ)
53 ΤΖΗΚΑ ΜΑΡΙΑΜ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΤΡΟΦΙΜΩΝ (ΘΕΣ/ΝΙΚΗ)
54 ΤΣΙΑΝΤΟΥΛΑ ΒΙΚΤΩΡΙΑ ΔΑΣΟΠΟΝΙΑΣ & ΔΙΑΧΕΙΡΙΣΗΣ ΦΥΣΙΚΟΥ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΟΣ (ΚΑΡΠΕΝΗΣΙ)
55 ΤΣΟΥΡΕΚΑΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΟΡΓΑΝΩΣΗΣ ΚΑΙ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ (ΘΕ/ΝΙΚΗ)
56 ΤΣΟΥΤΣΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΤΡΟΦΙΜΩΝ (ΚΑΡΔΙΤΣΑ)
57 ΦΑΡΜΑΚΙΩΤΗ ΙΩΑΝΝΑ ΒΙΟΛΟΓΙΑΣ (ΘΕΣ/ΝΙΚΗ)
58 ΧΑΪΔΑΛΗ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ ΥΠΑΞΙΩΜΑΤΙΚΩΝ ΔΙΟΙΚ. ΑΕΡΟΠΟΡΙΑΣ (Σ.Υ.Δ.)
59 ΧΑΤΖΗΒΑΣΙΛΗ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΑ ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ (ΒΟΛΟΣ)
60 ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ ΦΙΛΟΣΟΦΙΑΣ – ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΗΣ & ΨΥΧΟΛΟΓΙΑΣ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ)

 

Απόφοιτοι Ενιαίου Λυκείου 10%

1 ΑΡΓΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΚΑΙ ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ (ΘΕΣ/ΝΙΚΗ)
2 ΓΙΟΥΛΒΑΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΙΣΤΟΡΙΑΣ & ΕΘΝΟΛΟΓΙΑΣ (ΚΟΜΟΤΗΝΗ)
3 ΓΚΕΚΑΣ  ΦΑΝΗΣ ΦΙΛΟΣΟΦΙΑΣ & ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΗΣ (ΘΕΣ/ΝΙΚΗ)
4 ΖΕΡΔΑΛΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΓΕΩΠΟΝΙΑΣ, ΦΥΤΙΚΗΣ ΠΑΡΑΓΩΓΗΣ ΚΑΙ ΑΓΡΟΤΙΚΟΥ ΠΕΡ/ΝΤΟΣ (ΒΟΛΟΣ)
5 ΚΑΡΑΜΗΤΡΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΦΙΛΟΣΟΦΙΑΣ & ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΗΣ (ΘΕΣ/ΝΙΚΗ)
6 ΚΑΡΙΠΙΔΗ ΚΑΛΛΙΟΠΗ ΧΗΜΕΙΑΣ (ΘΕΣ/ΝΙΚΗ)
7 ΚΑΡΡΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΒΙΟΛΟΓΙΚΩΝ ΕΦΑΡΜΟΓΩΝ & ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΩΝ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ)
8 ΜΠΕΛΑΗ ΜΑΡΙΑ ΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ ΠΟΛΙΤΙΚΗΣ (ΑΘΗΝΑ)
9 ΜΠΟΛΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΒΙΟΧΗΜΕΙΑΣ & ΒΙΟΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ (ΛΑΡΙΣΑ)
10 ΠΑΠΑΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΙΣΤΟΡΙΑΣ & ΑΡΧΑΙΟΛΟΓΙΑΣ (ΡΕΘΥΜΝΟ)
11 ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΦΑΡΜΑΚΕΥΤΙΚΗΣ (ΘΕΣ/ΝΙΚΗ)