Οι Επιτυχόντες του Φροντιστηρίου μας στις Γενικές Εξετάσεις 2011

ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΣΧΟΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑΣ
1 ΑΒΔΑΝΑ ΓΕΩΡΓΙΑ-ΜΑΡΙΑ ΕΠΙΣΤ. ΦΥΣΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ & ΑΘΛΗΤ. ΘΡΑΚΗΣ(ΚΟΜΟΤΗΝΗ)
2 ΑΔΑΜΟΥ ΜΑΡΙΑ ΦΙΛ/ΦΙΑΣ-ΠΑΙΔ/ΚΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
3 ΑΔΑΜΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΟΣ ΘΡΑΚΗ
4 ΑΛΕΞΑΝΔΡΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΕΠΙΣΤ. ΦΥΣΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ & ΑΘΛΗΤ. ΘΡΑΚΗΣ(ΚΟΜΟΤΗΝΗ)
5 ΑΛΕΞΙΟΥ ΕΥΔΟΞΙΑ ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ (ΒΟΛΟΣ)
6 ΒΑΛΙΩΤΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚΠ/ΣΗΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
7 ΓΕΩΡΓΟΥΛΑ ΧΡΥΣΑΝΘΗ ΦΙΛ/ΦΙΑΣ-ΠΑΙΔ/ΚΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
8 ΓΙΩΤΣΑΣ ΜΙΧΑΗΛ ΑΓΓΛΙΚΗΣ ΓΛΩΣΣΑΣ ΚΑΙ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
9 ΓΚΑΛΙΤΣΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΝΟΜΙΚΗΣ ΘΡΑΚΗΣ (ΚΟΜΟΤΗΝΗ)
10 ΓΚΑΝΑΤΣΑΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ ΚΑΙ ΤΗΛΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΩΝ ΤΕΙ ΛΑΡΙΣΑΣ
11 ΓΚΑΤΖΙΟΥΡΑ ΑΝΘΗ ΙΣΤΟPΙΑΣ & ΑPΧΑΙΟΛΟΓΙΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
12 ΓΚΟΓΚΟΣ ΦΩΤΗΣ ΒΑΛΚΑΝΙΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ ΔΥΤ.ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ (ΦΛΩΡΙΝΑ)
13 ΓΚΟΛΤΣΙΟΥ ΕΛΛΗ ΙΑΤΡΙΚΩΝ ΕΡΓΑΣΤΗΡΙΩΝ ΛΑΡΙΣΑΣ
14 ΓΚΟΥΘΑΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΤΕΧΝ/ΓΙΑΣ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ & ΤΕΛ/ΝΙΩΝ ΤΕΙ ΛΑΡΙΣΑΣ
15 ΓΚΟΥΝΤΟΥΡΑΣ ΣΠΥΡΟΣ ΜΗΧ/ΚΩΝ ΠΑPΑΓΩΓΗΣ & ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΠΟΛΥΤΕΧΝΕΙΟ ΚΡΗΤΗΣ(ΧΑΝΙΑ)
16 ΓΚΟΥΤΖΟΥΡΕΛΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΓΕΩΠΟΝΙΑΣ ΦΥΤΙΚΗΣ ΠΑΡΑΓΩΓΗΣ & ΑΓΡΟΤΙΚΟΥ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΟΣ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ (ΒΟΛΟΣ)
17 ΓΟΥΛΙΕΛΜΑΚΗ ΜΑΡΙΑ ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΕΙΔΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ (ΒΟΛΟΣ)
18 ΓΟΥΠΟΥ ΧΡΥΣΟΥΛΑ ΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΘΡΑΚΗΣ (ΚΟΜΟΤΗΝΗ)
19 ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΑΓΡΟΤΙΚΗΣ ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ ΘΡΑΚΗΣ (ΟΡΕΣΤΙΑΔΑ)
20 ΖΙΩΓΑ ΜΑΡΙΑ ΓΕPΜΑΝΙΚΗΣ ΓΛΩΣΣΑΣ ΚΑΙ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
21 ΖΥΓΟΥΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΙΣΤΟPΙΑΣ & ΑPΧΑΙΟΛΟΓΙΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
22 ΘΑΝΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΙΑΣ ΤΕΙ ΛΑΡΙΣΑΣ
23 ΚΑΙΜΑΚΑΜΗΣ ΜΠΑΧΡΟΜ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ ΚΑΙ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ ΔΥΤ. ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ (ΚΑΣΤΟΡΙΑ)
24 ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΑΣΤΥΦΥΛΑΚΩΝ
25 ΚΑΡΑΛΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΕΦΑΡΜΟΣΜΕΝΗΣ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ (ΘΕΣ/ΝΙΚΗ)
26 ΚΑΡΑΜΠΑΛΙΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΕΦΑΡΜΟΓΩΝ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ ΣΤΗ ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΚΑΙ ΟΙΚΟΝΟΜΙΑ ΔΥΤ. ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ (ΓΡΕΒΕΝΑ)
27 ΚΑΡΝΑΒΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΕΥΕΛΠΙΔΩΝ (ΣΣΕ) – ΣΩΜΑΤΑ
28 ΚΑΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΓΕΩΠΟΝΙΑΣ ΦΥΤΙΚΗΣ ΠΑΡΑΓΩΓΗΣ & ΑΓΡΟΤΙΚΟΥ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΟΣ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ (ΒΟΛΟΣ)
29 ΚΑΤΣΑΝΟΥ ΤΡΙΓΩΝΑ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΤΡΟΦΙΜΩΝ ΤΕΙ ΛΑΡΙΣΑΣ (ΚΑΡΔΙΤΣΑ)
30 ΚΑΤΣΙΑΦΛΙΑΚΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΨΥΧΟΛΟΓΙΑΣ ΚΡΗΤΗΣ (ΡΕΘΥΜΝΟ)
31 ΚΑΤΣΙΟΥΛΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΦΥΣΙΚΟΘΕΡΑΠΕΙΑΣ ΤΕΙ ΛΑΜΙΑΣ
32 ΚΙΑΚΑ ΔΗΜΗΤΡΑ ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚΠ/ΣΗΣ ΘΡΑΚΗΣ (ΑΛΕΞ/ΠΟΛΗ)
33 ΚΙΑΤΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΒΙΟΜΗΧΑΝΙΚΟΥ ΣΧΕΔΙΑΣΜΟΥ ΤΕΙ ΔΥΤ. ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ(ΚΟΖΑΝΗ)
34 ΚΙΟΥΣΗ ΓΕΩΡΓΙΑ ΑΣΤΥΦΥΛΑΚΩΝ
35 ΚΟΥΡΝΟΥΤΗ ΕΥΓΕΝΙΑ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ (ΝΑΟΥΣΑ)
36 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗ ΔΩΡΟΘΕΑ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
37 ΛΕΓΚΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΖΩΙΚΗΣ ΠΑΡΑΓΩΓΗΣ ΤΕΙ ΛΑΡΙΣΑΣ
38 ΛΕΚΚΑ ΦΑΝΗ ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚΠ/ΣΗΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
39 ΜΑΚΡΗ ΙΩΑΝΝΑ ΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗΣ ΤΕΙ ΛΑΡΙΣΑΣ
40 ΜΙΧΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΠΟΛΙΤΙΚΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΚΡΗΤΗΣ (ΡΕΘΥΜΝΟ)
41 ΜΙΧΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ ΑΘΗΝΑΣ
42 ΜΟΥΤΑΦΙΔΟΥ ΕΥΘΥΜΙΑ ΔΙΑΤΡΟΦΗΣ & ΔΙΑΙΤΟΛΟΓΙΑΣ ΤΕΙ ΛΑΡΙΣΑΣ (ΚΑΡΔΙΤΣΑ)
43 ΜΠΑΡΟΥΤΑ ΑΣΗΜΙΝΑ ΕΠΙΣΤ. ΤΗΣ ΠΡΟΣΧ. ΑΓΩΓΗΣ & ΕΚΠ. ΣΧΕΔΙΑΣΜΟΥ ΑΙΓΑΙΟΥ (ΡΟΔΟΣ)
44 ΜΠΕΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Η/Υ  ΤΗΛ/ΝΙΩΝ & ΔΙΚΤΥΩΝ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ (ΒΟΛΟΣ)
45 ΜΠΛΑΝΑΣ ΛΑΖΑΡΟΣ ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
46 ΜΠΟΛΗ ΗΛΕΚΤΡΑ ΔΙΑΤΡΟΦΗΣ & ΔΙΑΙΤΟΛΟΓΙΑΣ ΤΕΙ ΛΑΡΙΣΑΣ (ΚΑΡΔΙΤΣΑ)
47 ΜΠΟΛΗ ΘΕΟΔΩΡΑ ΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗΣ ΤΕΙ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
48 ΜΠΟΥΛΟΥΣΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΟΝΙΜΩΝ ΥΠΑΞΙΩΜΑΤΙΚΩΝ ΣΤΡΑΤΟΥ (Σ.Μ.Υ) – ΟΠΛΑ
49 ΜΠΟΥΣΝΑΚΗ ΑΡΓΥΡΩ ΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗΣ ΤΕΙ ΗΠΕΙΡΟΥ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ)
50 ΝΑΝΟΥ ΧΑΡΟΥΛΑ ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΚΟΙΝ. ΣΥΝΑΙΤ. ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΜΕΣΣΟΛΟΓΓΙ
51 ΝΙΚΟΥ ΦΩΤΕΙΝΗ ΙΣΤΟΡΙΑΣ ΑΡΧΑΙΟΛΟΓΙΑΣ & ΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ ΑΝΘΡΩΠΟΛΟΓΙΑΣ  ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ (ΒΟΛΟΣ)
52 ΝΟΥΛΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΙΣΤΟPΙΑΣ & ΕΘΝΟΛΟΓΙΑΣ ΘΡΑΚΗΣ (ΚΟΜΟΤΗΝΗ)
53 ΠΑΓΓΕΑ ΓΕΩΡΓΙΑ-ΝΙΚΟΛΕΤΑ ΕΥΕΛΠΙΔΩΝ (ΣΣΕ)-ΟΠΛΑ
54 ΠΑΛΗΓΙΑΝΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΤΡΟΦΙΜΩΝ ΤΕΙ ΛΑΡΙΣΑΣ (ΚΑΡΔΙΤΣΑ)
55 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ ΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗΣ ΑΘΗΝΑΣ
56 ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΜΑΡΙΑ ΑΣΠΑΙΤΕ ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΕΡΓΩΝ ΥΠΟΔΟΜΗΣ
57 ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΒΑΙΑ ΑΣΠΑΙΤΕ ΔΟΜΙΚΩΝ ΕΡΓΩΝ ΑΘΗΝΑ
58 ΠΑΠΑΝΔΡΕΟΥ ΠΕΡΙΣΤΕΡΑ ΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗΣ ΤΕΙ ΛΑΡΙΣΑΣ
59 ΠΕΧΛΙΒΑΝΙΔΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ ΟΧΗΜΑΤΩΝ ΤΕΙ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
60 ΣΑΠΟΥΝΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΙΑΣ ΤΕΙ ΔΥΤ. ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ (ΚΟΖΑΝΗ)
61 ΤΑΚΑ ΜΑΡΙΑ ΝΟΜΙΚΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
62 ΤΑΜΟΥΡΙΔΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΙΑΤPΙΚΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
63 ΤΣΑΝΟΥΣΑ ΝΑΥΣΙΚΑ ΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗΣ  ΤΕΙ ΛΑΡΙΣΑΣ
64 ΦΑΡΜΑΚΙΩΤΗ ΕΥΑΝΘΙΑ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
65 ΦΡΑΓΚΟΥ ΕΥΓΕΝΙΑ ΙΑΤΡΙΚΩΝ ΕΡΓΑΣΤΗΡΙΩΝ ΤΕΙ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
66 ΧΑΡΙΤΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ ΜΕ ΕΦΑΡΝΟΓΕΣ ΣΤΗ ΒΙΟΙΑΤΡΙΚΗ ΣΤΕΡΕΑΣ ΕΛΛΑΔΑΣ (ΛΑΜΙΑ)
67 ΧΑΡΙΤΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚΠ/ΣΗΣ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ(ΒΟΛΟΣ)
68 ΧΑΤΖΗΒΑΣΙΛΗ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ (ΒΟΛΟΣ)
69 ΧΟΤΖΑΛΙ ΜΑΡΙΝΕΛΑ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΟΙΚΟΝΟΜΙΑΣ & ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΑΙΓΑΙΟΥ (ΧΙΟΣ)

 

Απόφοιτοι Ενιαίου Λυκείου (10%)

70 ΒΟΥΖΑΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΔΑΣΟΛΟΓΙΑΣ & ΦΥΣΙΚΟΥ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΟΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
71 ΓΕΩΡΓΑΚΗ ΕΙΡΗΝΗ ΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗΣ ΤΕΙ ΛΑΡΙΣΑΣ
72 ΓΙΩΤΣΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ-ΟΛΓΑ  ΠΟΛ. ΔΟΜΙΚΩΝ ΕΡΓΩΝ ΤΕΙ ΛΑΡΙΣΑΣ (ΤΡΙΚΑΛΑ)
73 ΓΚΑΤΖΙΟΥΡΑ ΚΑΛΛΙΝΑ ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΝΗΠΙΑΓΩΓΩΝ ΔΥΤ. ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ (ΦΛΩΡΙΝΑ)
74 ΓΚΟΥΤΝΤΡΟΥΜΠΗΣ ΛΑΖΑΡΟΣ ΓΕΩΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ & ΤΟΠΟΓΡΑΦΙΑΣ ΤΕΙ ΣΕΡΡΩΝ
75 ΔΑΟΥΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΦΥΣΙΚΟΘΕΡΑΠΕΙΑΣ ΤΕΙ ΛΑΜΙΑΣ
76 ΘΩΜΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΠΑΤΡΑΣ
77 ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ ΟΡΓΑΝΩΣΗΣ & ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧ/ΣΕΩΝ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ (ΘΕΣ/ΝΙΚΗ)
78 ΚΑΝΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΙΑΣ ΤΕΙ ΛΑΡΙΣΑΣ
79 ΚΑΤΣΑΝΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΤΕΙ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
80 ΚΟΛΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΝΟΜΙΚΗ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ
81 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗ ΚΕΡΑΣΟΥΛΑ ΜΑΙΕΥΤΙΚΗΣ ΤΕΙ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
82 ΜΑΜΑΡΑ ΕΛΛΗ ΞENΩN ΓΛΩΣΣ. METAΦP. & ΔIEPM.ΙΟΝΙΟ-ΕΙΔ. ΜΕΤΑΦΡ.ή ΔΙΕΡΜ. (ΚΕΡΚΥΡΑ)
83 ΜΑΝΩΛΗ ΜΑΡΙΑ ΝΟΜΙΚΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
84 ΜΑΡΓΑΡΙΡΗ ΑΝΝΑ ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΤΕΙ ΛΑΡΙΣΑΣ
85 ΜΠΛΙΑΤΖΑΣ ΚΙΜΩΝ ΔΙΑΤΡΟΦΗΣ & ΔΙΑΙΤΟΛΟΓΙΑΣ ΤΕΙ ΚΡΗΤΗΣ (ΣΗΤΕΙΑ)
86 ΝΤΟΤΑ ΖΩΗ ΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗΣ ΤΕΙ ΚΡΗΤΗΣ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)
87 ΠΑΠΑΖΗΣΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΧΗΜΕΙΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
88 ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΕΛΕΝΗ ΤΕΧΝΙΚΩΝ ΥΠΑΞΙΩΜΑΤΙΚΩΝ ΑΕΡΟΠΟΡΙΑΣ (Σ.Τ.Υ.Α.)
89 ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΤΕΧΝΙΚΩΝ ΥΠΑΞΙΩΜΑΤΙΚΩΝ ΑΕΡΟΠΟΡΙΑΣ (Σ.Τ.Υ.Α.)
90 ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΑΥΤΟΜΑΤΙΣΜΟΥ ΤΕΙ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
91 ΤΖΑΛΑΜΠΥΡΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
92 ΤΣΙΠΛΗΚΙΑΡΗ ΦΑΝΗ ΔΗΜΟΣΙΩΝ ΣΧΕΣΕΩΝ ΚΑΙ ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΣ ΤΕΙ ΔΥΤ. ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ (ΚΑΣΤΟΡΙΑ)