Οι Επιτυχόντες του Φροντιστηρίου μας στις Γενικές Εξετάσεις 2010

A/A ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΣΧΟΛΗ
1 ΑΒΕΛΛΑ ΣΤΥΛΙΑΝΗ IΣTOPIAΣ KAI APXAIOΛOΓIAΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
2 ΑΔΑΜΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ MΗΧΑΝΙKΩN ΠAPAΓΩΓHΣ & ΔIOIKHΣHΣ ΠΟΛΥΤΕΧΝΕΙΟΥ ΚΡΗΤΗΣ (ΧΑΝΙΑ)
3 ΑΛΕΞΗΣ ΑΡΗΣ ΦΥΣΙΚΟΘΕΡΑΠΕΙΑΣ TEI ΛΑΜΙΑΣ
4 ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΜΑΡΙΑ AΓΓΛΙΚΗΣ ΓΛΩΣΣAΣ KAI ΦIΛOΛOΓIAΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
5 ΒΑΛΙΩΤΗΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ & ΤΗΛΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΩΝ TEI ΛΑΡΙΣΑΣ
6 ΓΕΩΡΓΑΚΗ ΕΙΡΗΝΗ ΔΗΜΟΣΙΩΝ ΣΧΕΣΕΩΝ ΚΑΙ ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΣ TEI ΔΥΤ. ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ (ΚΑΣΤΟΡΙΑ)
7 ΓΚΑΛΙΤΣΙΟΣ ΘΩΜΑΣ ΠΟΛ. ΕΡΓΩΝ ΥΠΟΔΟΜΗΣ TEI ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
8 ΓΚΑΤΡΗ ΕΛΕΝΑ ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΙΑΣ ΤΕΙ ΛΑΡΙΣΑΣ
9 ΓΚΑΤΡΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΗΧΑΝΙΚΗΣ ΒΙΟΣΥΣΤΗΜΑΤΩΝ ΤΕΙ ΛΑΡΙΣΑΣ
10 ΔΑΟΥΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΕΡΓΟΘΕΡΑΠΕΙΑΣ TEI ΑΘΗΝΑΣ
11 ΔΕΛΗΓΙΑΝΝΙΔΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΑΚΩΝ & ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΚΩΝ ΣΥΣΤΗΜΑΤΩΝ ΑΙΓΑΙΟΥ (ΣΑΜΟΣ)
12 ΚΑΚΑΒΑΝΗ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΕΚΠΑΙΔ/ΚΗΣ ΚΑΙ ΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ ΠΟΛΙΤΙΚΗΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ (ΘΕΣ/ΝΙΚΗ)
13 ΚΑΚΑΔΙΑΡΗ ΕΛΕΝΗ ΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗΣ TEI ΛΑΡΙΣΑΣ
14 ΚΑΛΙΑΚΟΥΔΑ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧ/ΕΩΝ ΑΓΡΟΤΙΚΩΝ ΠΡΟΪΟΝΤΩΝ & ΤΡΟΦΙΜΩΝ ΔΥΤ.ΕΛΛΑΔΑΣ(ΑΓΡΙΝΙΟ)
15 ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗ ΑΝΝΑ ΜΑΘΗΜΑΤΙΙΚΩΝ ΑΙΓΑΙΟΥ (ΣΑΜΟΣ)
16 ΚΑΡΑΜΗΤΣΙΟΥ ΒΑΙΑ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΩΝ ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΕΡΓΩΝ ΥΠΟΔΟΜΗΣ ΑΣΠΑΙΤΕ ΑΘΗΝΑΣ
17 ΚΑΤΣΑΡΑ ΑΝΘΗ ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ TEI ΔΥΤ. ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ (ΚΟΖΑΝΗ)
18 ΚΑΤΣΑΡΕ ΜΑΡΙΑ ΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗΣ TEI ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
19 ΚΕΧΑΓΙΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ NOMIKHΣ ΘΡΑΚΗΣ (ΚΟΜΟΤΗΝΗ)
20 ΚΙΟΡΟΓΛΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗΣ TEI ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
21 ΚΟΝΔΥΛΙΔΗ ΕΥΜΟΡΦΙΑ ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ TEI ΔΥΤ. ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ (ΚΟΖΑΝΗ)
22 ΚΟΤΤΑΣ-ΚΥΡΙΤΣΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ-ΑΡΗΣ ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΙΑΣ TEI ΔΥΤ. ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ (ΚΟΖΑΝΗ)
23 ΚΟΥΠΟΥΡΤΙΔΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ BIOΛOΓIAΣ ΠΑΤΡΑΣ
24 ΚΟΥΡΚΛΙΔΟΥ ΜΕΛΙΝΑ IATPIKHΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
25 ΚΟΥΤΣΟΘΕΟΔΩΡΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ TEI ΔΥΤ. ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ (ΚΟΖΑΝΗ)
26 ΚΥΡΙΛΛΙΔΗΣ ΛΑΖΑΡΟΣ ΔΑΣ/ΓΙΑΣ & ΔΙΑΧ/ΣΗΣ ΠΕΡ/ΝΤΟΣ & ΦΥΣΙΚΩΝ ΠΟΡΩΝ ΘΡΑΚΗΣ (ΟΡΕΣΤΙΑΔΑ)
27 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗ ΚΕΡΑΣΟΥΛΑ MAΘHMATIKΩN ΑΙΓΑΙΟΥ (ΣΑΜΟΣ)
28 ΜΑΜΑΡΑ ΕΛΛΗ ΠAIΔΑΓΩΓΙΚΟ ΠΡΟΣΧΟΛΙΚΗΣ ΕΚΠ/ΣΗΣ ΚΡΗΤΗΣ (ΡΕΘΥΜΝΟ)
29 ΜΑΝΩΛΗ ΜΑΡΙΑ ΞENΩN ΓΛΩΣΣ. METAΦP. & ΔIEPM.ΙΟΝΙΟ-ΕΙΔ. ΜΕΤΑΦΡ.ή ΔΙΕΡΜ. (ΚΕΡΚΥΡΑ)
30 ΜΑΡΤΙΝΑ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΠAIΔAΓΩΓIKO ΔHMOTIKHΣ EKΠ/ΣHΣ ΑΙΓΑΙΟΥ (ΡΟΔΟΣ)
31 ΜΕΣΥΡΑΣ ΘΩΜΑΣ ΣΧΕΔΙΑΣΜΟΥ & ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΞΥΛΟΥ & ΕΠΙΠΛΟΥ ΤΕΙ ΛΑΡΙΣΑΣ (ΚΑΡΔΙΤΣΑ)
32 ΜΠΑΛΑΟΥΡΑΣ ΕΥΡΙΠΙΔΗΣ ΑΥΤΟΜΑΤΙΣΜΟΥ TEI ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ
33 ΜΠΑΝΤΑΒΗ ΖΩΗ ΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗΣ TEI ΛΑΡΙΣΑΣ
34 ΜΠΑΤΣΙΛΑ ΓΛΥΚΕΡΙΑ ΑΓΓΛΙΚΗΣ ΓΛΩΣΣΑΣ ΚΑΙ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
35 ΜΠΛΙΑΤΖΑΣ ΚΙΜΩΝΑΣ ΙΑΤΡΙΚΩΝ ΕΡΓΑΣΤΗΡΙΩΝ TEI ΛΑΡΙΣΑΣ
36 ΜΠΟΥΜΠΟΥΝΑΡΑ ΧΡΙΣΤΙΝΑ MAΘHMATIKΩN ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
37 ΜΩΥΣΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΒΙΟΜΗΧΑΝΙΚΗΣ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ TEI ΚΑΒΑΛΑΣ
38 ΝΙΚΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΦΥΤΙΚΗΣ ΠΑΡΑΓΩΓΗΣ TEI ΔΥΤ. ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ (ΦΛΩΡΙΝΑ)
39 ΝΙΚΟΥ ΕΥΤΥΧΙΑ ΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗΣ ΤΕΙ ΛΑΡΙΣΑΣ
40 ΝΟΥΛΑΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗΣ TEI ΚΑΒΑΛΑΣ (ΔΙΔΥΜΟΤΕΙΧΟ)
41 ΝΤΑΛΛΑ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΕΦΑΡΜ. ΠΛΗΡΟΦΟΡ. ΣΤΗ ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΚΑΙ ΣΤΗΝ ΟΙΚΟΝΟΜΙΑ TEI ΔΥΤ.ΜΑΚ.(ΓΡΕΒΕΝΑ)
42 ΝΤΑΡΗΣ ΠΕΤΡΟΣ ΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗΣ TEI ΗΠΕΙΡΟΥ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ)
43 ΝΤΟΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΛOΓIΣTIKHΣ & XPHMATOOIKONOMIKHΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ (ΘΕΣ/ΝΙΚΗ)
44 ΝΤΟΤΑ ΖΩΗ IΣTOPIAΣ ΙΟΝΙΟΥ (ΚΕΡΚΥΡΑ)
45 ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΑΘΗΝΑ MAΘHMATIKΩN ΑΙΓΑΙΟΥ (ΣΑΜΟΣ)
46 ΠΑΓΓΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΩΝ ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΔΟΜΙΚΩΝ ΕΡΓΩΝ ΑΣΠΑΙΤΕ ΑΘΗΝΑΣ
47 ΠΑΛΑΓΚΑ ΜΑΡΙΑ ΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗΣ ΤΕΙ ΛΑΡΙΣΑΣ
48 ΠΑΛΙΟΥΡΑ ΕΛΕΝΗ NOMIKHΣ ΑΘΗΝΑΣ
49 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ HΛEKΤΡΟΛΟΓΩN MHXΑΝΙKΩN & ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ ΘΡΑΚΗΣ (ΞΑΝΘΗ)
50 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΙΑΣ ΤΕΙ ΚΑΒΑΛΑΣ
51 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΣΤΕΛΛΑ XPHMATOOIKONOMΙΚΗΣ & TPAΠEZΙΚΗΣ ΔIOIKHTIKΗΣ ΠΕΙΡΑΙΑ
52 ΠΑΠΑΖΗΣΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ HΛEKΤΡΟNIKΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ KAI MHXΑΝΙKΩN YΠOΛ. ΠΟΛΥΤΕΧΝΕΙΟΥ ΚΡΗΤΗΣ (ΧΑΝΙΑ)
53 ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΕΛΕΝΗ ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΔΥΤ.ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ (ΚΟΖΑΝΗ)
54 ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΜΑΡΙΑ ΠΟΛ. ΔΟΜΙΚΩΝ ΕΡΓΩΝ TEI ΛΑΡΙΣΑΣ (ΤΡΙΚΑΛΑ)
55 ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΕΙΡΗΝΗ ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΙΑΣ ΤΕΙ ΔΥΤ. ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ (ΚΟΖΑΝΗ)
56 ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΧΑΡΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΙΑΣ ΑΣΠΑΙΤΕ ΑΘΗΝΑΣ
57 ΠΑΠΑΜΙΧΑΛΗ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΠAIΔAΓΩΓIKO NHΠIAΓΩΓΩN ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
58 ΠΕΡΙΒΟΥΛΙΩΤΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΑΥΤΟΜΑΤΙΣΜΟΥ ΧΑΛΚΙΔΑ
59 ΠΕΤΡΙΤΙ ΓΚΡΕΤΑ ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΤΕΙ ΔΥΤΙΚΗΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ (ΚΟΖΑΝΗ)
60 ΠΕΧΛΙΒΑΝΙΔΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΙΑΣ TEI ΣΕΡΡΩΝ
61 ΠΛΗ ΧΑΡΙΚΛΕΙΑ ΕΦΑΡΜ. ΠΛΗΡΟΦΟΡ. ΣΤΗ ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΚΑΙ ΣΤΗΝ ΟΙΚΟΝΟΜΙΑ TEI ΠΑΤΡΑΣ (ΑΜΑΛΙΑΔΑ)
62 ΠΛΗΣ ΧΑΡΙΛΑΟΣ ΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗΣ TEI ΛΑΡΙΣΑΣ
63 ΠΟΥΡΝΑΡΑ ΜΑΡΙΑ ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΕΙΔΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ (ΒΟΛΟΣ)
64 ΡΟΚΟΥ ΜΑΡΙΑ ΦIΛ/ΦIAΣ ΠAIΔ/ΓIKHΣ & ΨYXOΛOΓIAΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
65 ΣΑΛΙΑΚΟΥΡΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΔΥΤ.ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ (ΚΟΖΑΝΗ)
66 ΣΛΙΚΑ ΜΕΤΑΞΙΑ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΙΑΚΗΣ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ TEI ΔΥΤ.ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ (ΓΡΕΒΕΝΑ)
67 ΣΤΑΤΗΡΗ ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ MHΧΑΝΙKΩN H/Y KAI ΠΛHPΟΦΟPIKHΣ ΠΑΤΡΑΣ
68 ΤΑΜΟΥΡΙΔΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΦAPMAKEYTIKHΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
69 ΤΟΛΙΑ ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΜΑΙΕΥΤΙΚΗΣ ΤΕΙ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
70 ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΕΡΓΟΘΕΡΑΠΕΙΑΣ TEI ΑΘΗΝΑΣ
71 ΤΣΑΚΝΑΚΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΑΓΡΟΤΙΚΗΣ ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ ΘΡΑΚΗΣ (ΟΡΕΣΤΙΑΔΑ)
72 ΤΣΙΑΝΤΟΥΛΑΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ΠΛHPOΦOPIKHΣ ΙΟΝΙΟΥ (ΚΕΡΚΥΡΑ)
73 ΤΣΙΟΥΠΡΟΥ ΕΛΕΝΗ ΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΘΡΑΚΗΣ (ΚΟΜΟΤΗΝΗ)
74 ΤΣΙΠΛΗΚΙΑΡΗ ΦΑΝΗ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ ΚΑΙ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ TEI ΔΥΤ.ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ(ΚΑΣΤΟΡΙΑ)
75 ΧΑΙΡΕΤΙΔΗΣ ΛΑΖΑΡΟΣ ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ TEI ΛΑΡΙΣΑΣ

 

Απόφοιτοι Ενιαίου Λυκείου (10%)

A/A ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΣΧΟΛΗ
76 ΑΝΑΓΝΩΣΤΑΚΗΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΜΟΝΑΔΩΝ ΥΓΕΙΑΣ & ΠΡΟΝΟΙΑΣ ΤΕΙ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ
77 ΓΑΛΑΝΗ ΔΗΜΗΤΡΑ ΦΥΣΙΚΟΘΕΡΑΠΕΙΑΣ ΤΕΙ ΠΑΤΡΑΣ (ΑΙΓΙΟ)
78 ΚΑΡΑΜΗΤΣΙΟΥ ΑΝΑΤΟΛΗ ΙΑΤΡΙΚΗΣ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ (ΛΑΡΙΣΑ)
79 ΚΟΥΡΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΙΑΣ ΤΕΙ ΚΑΒΑΛΑΣ
80 ΛΕΚΚΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΟΡΓΑΝΩΣΗΣ ΚΑΙ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΟΥ ΠΑΝ. ΑΘΗΝΑΣ
81 ΜΠΑΛΑΟΥΡΑ ΜΑΡΙΑ ΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ & ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΗΣ ΠΟΛΙΤΙΚΗΣ ΠΕΛΟΠΟΝΝΗΣΟΥ (ΚΟΡΙΝΘΟΣ)
82 ΜΠΑΚΟΛΑΣ ΜΠΑΚΟΛΟΥΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΩΝ ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΙΑΣ ΑΣΠΑΙΤΕ ΑΘΗΝΑΣ
83 ΜΠΑΚΡΑΤΣΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΔΙΕΘΝΩΝ ΟΙΚΟΝ. ΣΧΕΣΕΩΝ & ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ ΘΡΑΚΗΣ
84 ΜΥΛΩΝΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ & ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
85 ΠΑΠΑΜΙΧΑΛΗΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ & ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ (ΘΕΣ/ΝΙΚΗ)
86 ΣΑΠΑΚΟΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΤΕΙ ΛΑΡΙΣΑΣ
87 ΤΖΑΛΑΜΠΥΡΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ (ΘΕΣ/ΝΙΚΗ)
88 ΤΖΗΚΑ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΟΔΟΝΤΙΑΤΡΙΚΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
89 ΤΖΗΚΑ ΚΛΕΟΝΙΚΗ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΩΝ ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΕΡΓΩΝ ΥΠΟΔΟΜΗΣ ΑΣΠΑΙΤΕ ΑΘΗΝΑΣ