Οι Επιτυχόντες του Φροντιστηρίου μας στις Γενικές Εξετάσεις 2009

A/A ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΣΧΟΛΗ
1 ΑΛΕΞΑΝΔΡΙΔΗΣ ΙΟΡΔΑΝΗΣ ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΤΕΙ ΛΑΡΙΣΑΣ
2 ΑΛΜΠΑΝΗ ΕΥΦΡΟΣΥΝΗ ΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗΣ ΤΕΙ ΛΑΡΙΣΑΣ
3 ΒΑΡΣΑΜΗ ΑΘΗΝΑ ΠΑΙΔ/ΚΟ ΔΗΜΟΤ. ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ (ΒΟΛΟΣ)
4 ΒΛΑΧΟΓΙΩΡΓΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΦΥΣΙΚΟΘΕΡΑΠΕΙΑΣ ΤΕΙ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
5 ΒΟΥΖΑΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΜΗΧ/ΚΩΝ Η/Υ ΤΗΛ/ΝΙΩΝ & ΔΙΚΤΥΩΝ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ (ΒΟΛΟΣ)
6 ΓΑΛΑΝΗ ΔΗΜΗΤΡΑ ΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ ΕΡΓΑΣΙΑΣ ΤΕΙ ΠΑΤΡΑΣ
7 ΓΑΥΡΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΑΓΓΛΙΚΗΣ ΓΛΩΣΣΑΣ & ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
8 ΓΕΩΡΓΑΚΗ ΒΑΙΑ ΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗΣ ΤΕΙ ΚΡΗΤΗΣ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)
9 ΓΙΩΤΣΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΜΗΧ/ΚΩΝ ΠΑΡΑΓΩΓΗΣ & ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΘΡΑΚΗΣ (ΞΑΝΘΗ)
10 ΓΚΑΒΟΤΑΣΙΟΥ ΚΑΛΛΙΟΠΗ ΠΑΙΔ. ΝΗΠΙΑΓ. ΔΥΤ. ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ (ΦΛΩΡΙΝΑ)
11 ΓΚΑΤΖΙΟΥΡΑ ΚΑΛΛΙΝΑ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
12 ΓΚΟΥΓΚΟΥΜΑΤΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΙΑΣ ΑΣΠΑΙΤΕ ΑΘΗΝΑΣ
13 ΓΚΟΥΝΤΑ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚΠ/ΣΗΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
14 ΓΚΟΥΤΖΟΥΡΕΛΑ ΘΕΟΔΩΡΑ ΙΣΤΟΡΙΑΣ & ΕΘΝΟΛΟΓΙΑΣ ΘΡΑΚΗΣ (ΚΟΜΟΤΗΝΗ)
15 ΔΑΓΚΛΗ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ ΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ & ΕΚΠ. ΠΟΛΙΤΙΚΗΣ ΠΕΛ/ΝΗΣΟΥ (ΚΟΡΙΝΘΟΣ)
16 ΔΟΥΜΟΥ ΜΑΡΙΑ ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΝΗΠΙΑΓΩΓΩΝ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
17 ΘΕΟΔΩΡΑΚΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΙΑΣ ΤΕΙ ΛΑΡΙΣΑΣ
18 ΘΩΜΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΥΠΑΞΙΩΜΑΤΙΚΩΝ ΑΕΡΟΠΟΡΙΑΣ (Σ.Υ.Δ.)
19 ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ ΑΞΙΩΜΑΤΙΚΩΝ ΕΛΛΗΝΙΚΗΣ ΑΣΤΥΝΟΜΙΑΣ (ΑΣΤΥΝΟΜΙΚΟΙ)
20 ΚΑΚΑΔΙΑΡΗ ΕΛΕΝΗ ΤΕΧΝ.ΠΛΗΡ.& ΤΗΛ/ΝΙΩΝ ΤΕΙ ΛΑΡΙΣΑΣ
21 ΚΑΛΑΜΠΟΥΚΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΙΑΣ ΤΕΙ ΛΑΡΙΣΑΣ
22 ΚΑΛΟΓΙΑΝΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΙΑΣ ΑΣΠΑΙΤΕ ΑΘΗΝΑΣ
23 ΚΑΛΩΤΗ ΓΕΩΡΓΙΑ ΦΙΛΟΣΟΦΙΚΩΝ & ΚΟΙΝΩΝΙΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ ΚΡΗΤΗΣ (ΡΕΘΥΜΝΟ)
24 ΚΑΝΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΑΣΤΥΦΥΛΑΚΩΝ
25 ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗ ΑΝΝΑ ΙΑΤΡΙΚΩΝ ΕΡΓ/ΡΙΩΝ ΤΕΙ ΛΑΡΙΣΑΣ
26 ΚΑΡΑΓΙΩΡΓΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΩΝ ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΗΣ ΑΣΠΑΙΤΕ ΑΘΗΝΑΣ
27 ΚΑΡΑΜΗΤΣΙΟΥ ΑΝΑΤΟΛΙΑ ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚΠ/ΣΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
28 ΚΑΡΑΠΕΤΣΑ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΘΡΑΚΗΣ (ΚΟΜΟΤΗΝΗ)
29 ΚΑΣΙΑΡΑ ΒΑΓΙΑ ΕΠΙΣΤ. ΠΡΟΣΧ.ΑΓΩΓΗΣ & ΕΚΠ/ΚΟΥ ΣΧΕΔΙΑΣΜΟΥ ΑΙΓΑΙΟΥ (ΡΟΔΟΣ)
30 ΚΑΤΣΑΝΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΑΣΤΥΦΥΛΑΚΩΝ
31 ΚΑΤΣΙΑΦΛΙΑΚΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΙΑΤΡΙΚΗΣ ΚΡΗΤΗΣ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)
32 ΚΙΟΡΟΓΛΟΥ ΣΟΦΙΑ ΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ ΕΡΓΑΣΙΑΣ ΤΕΙ ΚΡΗΤΗΣ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)
33 ΚΟΛΟΚΥΘΟΠΟΛΟΥ ΣΤΕΛΛΑ ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚΠ/ΣΗΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
34 ΚΟΝΤΟΤΑΣΙΟΥ ΜΑΡΙΑ ΕΡΓΟΘΕΡΑΠΕΙΑΣ ΤΕΙ ΑΘΗΝΑΣ
35 ΚΥΠΑΡΙΣΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΕΚΠ/ΚΩΝ ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΔΟΜΙΚΩΝ ΕΡΓΩΝ ΑΣΠΑΙΤΕ ΑΘΗΝΑΣ
36 ΚΥΡΙΛΛΙΔΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
37 ΚΥΡΙΛΛΙΔΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ-ΧΑΡΙΚΛΕΙΑ ΠΑΙΔ/ΚΟ ΔΗΜΟΤ. ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ ΔΥΤ.ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ (ΦΛΩΡΙΝΑ)
38 ΛΙΟΝΤΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΕΚΠ/ΚΩΝ ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΔΟΜΙΚΩΝ ΕΡΓΩΝ ΑΣΠΑΙΤΕ ΑΘΗΝΑΣ
39 ΜΑΝΤΖΑΡΑ ΒΙΡΓΙΝΙΑ ΔΑΣΟΛΟΓΙΑΣ & ΦΥΣΙΚΟΥ ΠΕΡ/ΝΤΟΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
40 ΜΑΡΓΑΡΙΤΗ ΑΝΝΑ ΕΚΠ/ΚΩΝ ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΔΟΜΙΚΩΝ ΕΡΓΩΝ ΑΣΠΑΙΤΕ ΑΘΗΝΑΣ
41 ΜΑΤΟΥΛΑ ΧΡΥΣΑΝΘΗ ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜΟΤΚΗΣ ΕΚΠ/ΣΗΣ ΑΙΓΑΙΟΥ (ΡΟΔΟΣ)
42 ΜΙΧΑΛΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ ΣΤΗΝ ΠΡΟΣΧ. ΗΛΙΚΙΑ ΘΡΑΚΗΣ
43 ΜΙΧΟΥΛΗ ΕΥΔΟΚΙΑ ΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ ΑΝΘΡ. & ΙΣΤΟΡΙΑΣ ΑΙΓΑΙΟΥ (ΜΥΤΙΛΗΝΗ)
44 ΜΟΥΣΚΑ ΑΝΙΕΖΑ ΔΗΜΟΣΙΩΝ ΣΧΕΣΕΩΝ & ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΣ ΤΕΙ ΔΥΤ. ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ (ΚΑΣΤΟΡΙΑ)
45 ΜΠΑΚΡΑΤΣΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΤΕΙ ΛΑΡΙΣΑΣ
46 ΜΠΑΛΑΟΥΡΑ ΜΑΡΙΑ ΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ ΘΕΟΛΟΓΙΑΣ ΑΘΗΝΑΣ
47 ΜΠΑΛΙΑΚΟΣ ΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤΗΣ ΑΣΤΥΦΥΛΑΚΩΝ
48 ΜΠΑΤΣΙΛΑ ΑΘΗΝΑ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
49 ΜΠΙΛΑΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ ΑΣΤΥΦΥΛΑΚΩΝ
50 ΜΠΟΛΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΝΟΜΙΚΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
51 ΜΥΛΩΝΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ & ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΥΠΟΛ. ΠΑΤΡΑΣ
52 ΝΑΝΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΛΟΓΟΘΕΡΑΠΕΙΑΣ ΤΕΙ ΗΠΕΙΡΟΥ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ)
53 ΝΤΟΥΦΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜ. ΕΚΠ/ΣΗΣ ΑΙΓΑΙΟΥ (ΡΟΔΟΣ)
54 ΠΑΛΗΓΙΑΝΝΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΦΑΡΜΑΚΕΥΤΙΚΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
55 ΠΑΠΑΖΗΣΗ ΚΕΡΑΣΙΝΑ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ & ΜΕΣΩΝ ΕΝΗΜ. ΤΕΙ ΠΑΤΡΑΣ ΠΥΡΓΟΣ
56 ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ & ΤΗΛΕΠ. ΔΥΤ.ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ (ΚΟΖΑΝΗ)
57 ΠΑΠΑΚΩΣΤΑ ΜΑΡΙΑ ΛΑΙΚΗΣ & ΠΑΡΑΔΟΣΙΑΚΗΣ ΜΟΥΣΙΚΗΣ ΤΕΙ ΗΠΕΙΡΟΥ (ΑΡΤΑΣ)
58 ΠΑΠΑΠΟΣΤΟΛΟΥ ΣΟΦΙΑ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
59 ΠΑΠΟΥΛΙΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΟΛ.ΔΟΜΙΚΩΝ ΕΡΓΩΝ ΤΕΙ ΛΑΡΙΣΑΣ (ΤΡΙΚΑΛΑ)
60 ΡΑΜΙΩΤΗ ΙΟΥΛΙΑ ΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗΣ ΤΕΙ ΛΑΡΙΣΑΣ
61 ΡΙΖΙΝΟΥ ΙΩΑΝΝΑ ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ (ΒΟΛΟΣ)
62 ΣΑΝΙΔΑ ΣΤΕΛΛΑ ΔΗΜΟΣΙΩΝ ΣΧΕΣΕΩΝ & ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΣ ΤΕΙ ΙΟΝΙΩΝ ΝΗΣΩΝ (ΑΡΓΟΣΤΟΛΙ)
63 ΣΑΠΟΥΝΑ ΚΟΡΝΗΛΙΑ ΕΦΑΡΜ.ΞΕΝ.ΓΛΩΣ.ΣΤΗ ΔΙΟΙΚ. & ΣΤΟ ΕΜΠΟΡ. ΤΕΙ ΗΠΕΙΡΟΥ (ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΑ)
64 ΣΒΑΡΝΑ ΚΥΡΙΑΚΗ ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΠΡΟΣΧ.ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ (ΒΟΛΟΣ)
65 ΣΕΜΕΡΤΖΙΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΤΕΙ ΔΥΤ. ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ (ΚΟΖΑΝΗ)
66 ΣΤΑΜΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ ΝΕΟΚΛΗΣ ΦΑΡΜΑΚΕΥΤΙΚΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
67 ΣΤΟΥΠΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΩΝ ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΗΣ ΑΣΠΑΙΤΕ ΑΘΗΝΑΣ
68 ΤΑΣΟΥΛΑ ΝΙΚΗ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
69 ΤΖΑΛΑΜΠΥΡΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΑΣΤΥΦΥΛΑΚΩΝ
70 ΤΖΗΚΑ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΦΑΡΜΑΚΕΥΤΙΚΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
71 ΤΖΗΚΑ ΚΛΕΟΝΙΚΗ ΤΟΥΡΙΣΤΙΚΩΝ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΩΝ ΡΟΔΟΥ (ΑΣΤΕΡ)
72 ΤΖΙΟΥΜΑΚΛΗ ΕΛΕΝΗ ΒΡΕΦΟΝΗΠΙΟΚΟΜΙΑΣ ΤΕΙ ΗΠΕΙΡΟΥ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ)
73 ΤΟΛΙΑ ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΠΟΛ. ΔΟΜΙΚΩΝ ΕΡΓΩΝ ΤΕΙ ΛΑΡΙΣΑΣ
74 ΤΟΥΡΓΑΪΔΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚΠ/ΣΗΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
75 ΤΣΑΠΑΚΙΔΗ ΔΗΜΗΤΡΑ ΔΗΜΟΣΙΩΝ ΣΧΕΣΕΩΝ & ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΣ ΤΕΙ ΔΥΤ. ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ (ΚΑΣΤΟΡΙΑ)
76 ΤΣΙΑΝΤΟΥΛΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΔΥΤ. ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ (ΚΟΖΑΝΗ)
77 ΦΩΤΙΟΥ ΕΛΕΝΗ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΖΩΙΚΗΣ ΠΑΡΑΓΩΓΗΣ & ΥΔΑΤΟΚΑΛΛΙΕΡΓΕΙΩΝ ΓΕΩΠΟΝΙΚΟΥ ΠΑΝ. ΑΘΗΝΑΣ
78 ΧΑΡΙΤΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΠΑΙΔ/ΚΟ ΔΗΜΟΤ. ΕΚΠ/ΣΗΣ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ (ΒΟΛΟΣ)
79 ΓΚΟΥΤΖΟΥΡΕΛΑΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΜΗΧΑΝΙΚΗΣ ΒΙΟΣΥΣΤΗΜΑΤΩΝ ΤΕΙ ΛΑΡΙΣΑΣ

 

Απόφοιτοι Ενιαίου Λυκείου (10%)

A/A ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΣΧΟΛΗ
80 ΚΑΪΜΑΚΑΜΗ ΣΟΦΙΑ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧ. ΤΕΙ ΔΥΤ. ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
81 ΚΑΡΑΜΗΤΣΙΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΙΣΤΟΡΙΑΣ & ΑΡΧΑΙΟΛΟΓΙΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
82 ΛΙΑΝΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΦΑΡΜ. ΤΕΙ ΔΥΤ. ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ (ΚΟΖΑΝΗ)
83 ΜΗΛΙΟΥ ΚΩΝ/ΝΑ ΝΟΜΙΚΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
84 ΜΙΧΗ ΦΑΝΗ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
85 ΜΠΑΡΑ ΒΑΓΙΑ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
86 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΓΙΑΝΝΑ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΦΥΣΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ & ΑΘΛΗΤΙΣΜΟΥ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ (ΤΡΙΚΑΛΑ)
87 ΠΑΤΣΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΕΜΠΟΡΙΑΣ & ΔΙΑΦΗΜΙΣΗΣ ΤΕΙ ΚΡΗΤΗΣ (ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ)
88 ΠΟΥΤΑΣ ΑΝΤΩΝΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΦΥΣΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ & ΑΘΛΗΤΙΣΜΟΥ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ (ΣΕΡΡΕΣ)
89 ΣΠΑΠΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΚΡΗΤΗΣ (ΡΕΘΥΜΝΟ)
90 ΧΑΤΖΗΝΑ ΜΥΡΤΩ ΕΜΠΟΡΙΑΣ & ΔΙΑΦΗΜΙΣΗΣ ΤΕΙ ΑΘΗΝΑΣ