Οι Επιτυχόντες του Φροντιστηρίου μας στις Γενικές Εξετάσεις 2008

A/A ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΣΧΟΛΗ
1 ΑΒΕΛΛΑ ΔΗΜΗΤΡΑ ΝΟΜΙΚΗΣ ΘΡΑΚΗΣ (ΚΟΜΟΤΗΝΗ)
2 ΑΘΑΝΑΣΕΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ & ΤΗΛΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΩΝ ΤΕΙ ΛΑΡΙΣΑΣ
3 ΑΡΓΥΡΙΟΥ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ ΙΣΤΟΡΙΑΣ & ΑΡΧΑΙΟΛΟΓΙΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
4 ΑΡΓΥΡΟΠΟΥΛΟΥ ΣΕΒΑΣΤΗ ΔΙΔΑΚΤΙΚΗΣ ΤΗΣ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΚΑΙ ΨΗΦΙΑΚΩΝ ΣΥΣΤΗΜΑΤΩΝ ΠΕΙΡΑΙΑ
5 ΒΑΛΑΤΣΟΥ ΕΛΕΝΗ ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΘΡΑΚΗΣ (ΞΑΝΘΗ)
6 ΒΛΑΧΟΓΙΑΝΝΗ ΜΑΡΙΑΝΝΑ ΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ ΠΟΛΙΤΙΚΗΣ ΠΑΝΤΕΙΟΥ
7 ΒΛΑΧΟΓΙΩΡΓΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΛΑΙΚΗΣ & ΠΑΡΑΔΟΣΙΑΚΗΣ ΜΟΥΣΙΚΗΣ ΤΕΙ ΗΠΕΙΡΟΥ (ΑΡΤΑΣ)
8 ΓΕΛΑΔΑΡΗ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ ΙΣΤΟΡΙΑΣ & ΕΘΝΟΛΟΓΙΑΣ ΘΡΑΚΗΣ (ΚΟΜΟΤΗΝΗ)
9 ΓΙΑΓΚΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ & ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ ΤΕΙ ΔΥΤ. ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ (ΚΑΣΤΟΡΙΑ)
10 ΓΚΑΛΙΤΣΙΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΑΡΧΕΙΟΝΟΜΙΑΣ & ΒΙΒΛΙΟΘΗΚΟΝΟΜΙΑΣ ΙΟΝΙΟΥ (ΚΕΡΚΥΡΑ)
11 ΓΚΑΝΤΟΥΝΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΑΣΤΥΦΥΛΑΚΩΝ
12 ΓΚΑΤΑ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ ΠΕΙΡΑΙΑ
13 ΓΚΑΤΖΙΟΥΡΑ ΚΩΝ/ΝΑ ΦΙΛΟΣΟΦΙΑΣ – ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
14 ΓΚΟΥΓΚΟΥΛΟΥΛΗ ΠΟΛΥΤΙΜΗ ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΝΗΠΙΑΓ. ΔΥΤ. ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ (ΦΛΩΡΙΝΑ)
15 ΔΟΛΓΗΡΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
16 ΔΟΤΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΤΕΙ ΛΑΡΙΣΑΣ
17 ΖΗΡΔΕΛΗ ΚΩΝ/ΝΑ ΠΟΛΙΤΙΣΜΙΚΗΣ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ & ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΣ ΑΙΓΑΙΟΥ (ΜΥΤΙΛΗΝΗ)
18 ΘΩΜΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧ/ΣΕΩΝ ΑΓΡΟΤΙΚΩΝ ΠΡΟΪΟΝΤΩΝ & ΤΡΟΦΙΜΩΝ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ (ΑΓΡΙΝΙΟ)
19 ΘΩΜΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΤΕΙ ΣΕΡΡΩΝ
20 ΚΑΝΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΗΣ ΤΕΙ ΛΑΜΙΑΣ
21 ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΟΥ ΜΑΡΙΑ ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
22 ΚΑΡΑΓΙΩΡΓΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΔΙΟΙΚΗΤΙΚΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ & ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΟΥ ΠΑΝ.ΑΘΗΝΑΣ
23 ΚΑΡΑΛΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΦΑΡΜΟΓΩΝ ΤΕΙ ΔΥΤ.ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ (ΚΟΖΑΝΗ)
24 ΚΑΡΑΜΗΤΣΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΙΑΣ ΤΕΙ ΔΥΤ. ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ (ΚΟΖΑΝΗ)
25 ΚΑΤΣΙΑΦΛΙΑΚΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΒΙΟΛΟΓΙΑΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
26 ΚΑΤΣΙΒΕΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΤΕΙ ΔΥΤ. ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ (ΚΟΖΑΝΗ)
27 ΚΑΤΣΙΟΥΛΗ ΓΛΥΚΕΡΙΑ ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚΠ/ΣΗΣ ΘΡΑΚΗΣ (ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗ)
28 ΚΕΛΕΠΟΥΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΤΕΙ ΔΥΤ.ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ (ΚΟΖΑΝΗ)
29 ΚΟΥΚΟΥΛΗ ΕΛΕΝΗ ΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ ΕΡΓΑΣΙΑΣ ΤΕΙ ΠΑΤΡΑΣ
30 ΚΟΥΤΟΥΛΑ ΜΑΡΙΑ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ & ΤΗΛΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΩΝ ΤΕΙ ΛΑΡΙΣΑΣ
31 ΛΕΚΚΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΤΕΧΝΙΚΩΝ ΥΠΑΞΙΩΜΑΤΙΚΩΝ ΑΕΡΟΠΟΡΙΑΣ (Σ.Τ.Υ.Α.)
32 ΛΟΥΠΑ ΑΡΓΥΡΩ ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΝΗΠΙΑΓ. ΔΥΤ. ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ (ΦΛΩΡΙΝΑ)
33 ΛΟΥΤΡΙΩΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΕΜΠΟΡΙΑΣ & ΔΙΑΦΗΜΙΣΗΣ ΤΕΙ ΛΑΜΙΑΣ (ΑΜΦΙΣΣΑ)
34 ΜΕΤΑΞΙΩΤΗ ΑΝΔΡΙΑΝΝΑ ΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗΣ ΤΕΙ ΛΑΡΙΣΑΣ
35 ΜΗΛΙΟΥ ΚΩΝ/ΝΑ ΑΓΓΛΙΚΗΣ ΓΛΩΣΣΑΣ ΚΑΙ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
36 ΜΙΧΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
37 ΜΠΑΚΟΛΑΣ-ΜΠΑΚΟΛΟΥΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΣΤΥΦΥΛΑΚΩΝ
38 ΜΠΑΛΙΑΚΟΣ ΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤΗΣ ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΤΕΙ ΛΑΡΙΣΑΣ
39 ΜΠΑΝΤΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΑΣΤΥΦΥΛΑΚΩΝ
40 ΜΠΑΤΖΟΓΙΑΝΝΗ ΕΥΑΝΘΙΑ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ & ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΤΗΛΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΩΝ ΠΕΛΟΠΟΝΝΗΣΟΥ (ΤΡΙΠΟΛΗ)
41 ΜΠΑΤΣΙΛΑ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ ΕΡΓΑΣΙΑΣ ΤΕΙ ΚΡΗΤΗΣ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)
42 ΜΠΖΙΩΤΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
43 ΜΠΙΚΙΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΣΧΕΔΙΑΣΜΟΥ & ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΞΥΛΟΥ & ΕΠΙΠΛΟΥ ΤΕΙ ΛΑΡΙΣΑΣ (ΚΑΡΔΙΤΣΑ)
44 ΜΠΛΙΟΥΜΗ ΣΟΦΙΑ ΙΣΤΟΡΙΑΣ & ΑΡΧΑΙΟΛΟΓΙΑΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
45 ΜΥΛΩΝΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΜΟΡΙΑΚΗΣ ΒΙΟΛΟΓΙΑΣ & ΓΕΝΕΤΙΚΗΣ ΘΡΑΚΗΣ (ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗ)
46 ΝΑΤΣΙΟΥ ΑΝΝΑ ΧΗΜΕΙΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
47 ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΟΣ ΘΡΑΚΗΣ (ΞΑΝΘΗ)
48 ΠΑΠΑΛΕΞΙΟΥ ΧΡΗΣΤΟΣ ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΙΑΣ ΤΕΙ ΛΑΡΙΣΑΣ
49 ΠΑΠΑΜΙΧΑΛΗΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ ΥΠΑΞΙΩΜΑΤΙΚΩΝ ΔΙΟΙΚ. ΑΕΡΟΠΟΡΙΑΣ (ΣΥΔ)
50 ΠΟΛΙΤΗ ΡΩΞΑΝΗ ΔΗΜΟΣΙΩΝ ΣΧΕΣΕΩΝ & ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΣ ΤΕΙ ΔΥΤ. ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ (ΚΑΣΤΟΡΙΑ)
51 ΠΟΛΙΤΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΦΥΣΙΚΗΣ ΚΡΗΤΗΣ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)
52 ΠΟΥΡΝΑΡΑ ΝΙΚΟΛΕΤΤΑ ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚΠ/ΣΗΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
53 ΠΟΥΡΝΑΡΑΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΤΕΙ ΔΥΤ.ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ (ΚΟΖΑΝΗ)
54 ΠΡΟΒΙΔΑΣ ΧΑΡΙΣΙΟΣ ΑΥΤΟΜΑΤΙΣΜΟΥ ΤΕΙ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
55 ΣΑΛΙΑΚΟΥΡΑ ΜΑΡΙΑ ΒΙΟΛΟΓΙΑΣ ΠΑΤΡΑΣ
56 ΣΤΕΦΑΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΑΣΤΥΦΥΛΑΚΩΝ
57 ΣΥΜΕΩΝΙΔΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ ΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΘΡΑΚΗΣ (ΚΟΜΟΤΗΝΗ)
58 ΤΖΗΚΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΦΥΣΙΚΗΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
59 ΤΣΑΤΣΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΙΑΣ ΑΣΠΑΙΤΕ ΑΘΗΝΑΣ
60 ΤΣΙΑΝΤΟΥΛΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΜΗΧ/ΚΩΝ ΧΩΡ/ΞΙΑΣ, ΠΟΛΕΟΔΟΜΙΑΣ & ΠΕΡΙΦ/ΚΗΣ ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ (ΒΟΛΟΣ)
61 ΦΑΚΗΣ ΘΩΜΑΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΤΕΙ ΛΑΡΙΣΑΣ
62 ΧΕΒΑΣ ΛΟΥΚΑΣ ΦΥΣΙΚΗΣ ΚΡΗΤΗΣ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)
63 ΨΑΡΡΑ ΓΕΩΡΓΙΑ ΔΙΑΧ. ΠΟΛΙΤΙΣΜΙΚΟΥ ΠΕΡ/ΝΤΟΣ & ΝΕΩΝ ΤΕΧΝΟΛΓΙΩΝ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ (ΑΓΡΙΝΙΟ)
64 ΨΩΜΙΑΔΟΥ ΒΙΚΤΩΡΙΑ ΙΑΤΡΙΚΗΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ

 

Απόφοιτοι Τ.Ε.Ε.

A/A ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΣΧΟΛΗ
65 ΒΡΟΝΤΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΙΑΣ ΤΕΙ ΔΥΤ. ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ (ΚΟΖΑΝΗ)

 

Απόφοιτοι Ενιαίου Λυκείου (10%)

A/A ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΣΧΟΛΗ
66 ΑΝΔΡΕΟΥ ΝΙΚΟΛΕΤΑ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΦΥΣ. ΑΓΩΓΗΣ & ΑΘΛΗΤΙΣΜΟΥ ΘΡΑΚΗΣ (ΚΟΜΟΤΗΝΗ)
67 ΙΩΑΝΝΙΔΗ ΠΑΡΘΕΝΑ ΔΙΟΙΚ. ΓΕΩΡΓ. ΕΚΜ/ΣΕΩΝ ΤΕΙ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
68 ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΤΕΙ ΔΥΤ. ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ (ΚΟΖΑΝΗ)
69 ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΠΟΛ.ΕΡΓΩΝ ΥΠΟΔΟΜΗΣ ΤΕΙ ΛΑΡΙΣΑΣ
70 ΚΑΡΡΑ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΙΑΣ ΤΕΙ ΛΑΡΙΣΑΣ
71 ΚΑΤΣΙΒΕΛΟΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ ΕΜΠΟΡΙΑΣ & ΔΙΑΦΗΜΙΣΗΣ ΤΕΙ ΛΑΜΙΑΣ (ΑΜΦΙΣΣΑ)
72 ΜΕΓΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ (ΘΕΣ/ΝΙΚΗ)
73 ΜΟΥΣΟΥΛΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΠΟΛ.ΕΡΓΩΝ ΥΠΟΔΟΜΗΣ ΤΕΙ ΛΑΡΙΣΑΣ
74 ΜΠΑΡΑ ΕΛΕΝΗ ΦΙΛ/ΦΙΑΣ ΠΑΙΔ/ΓΙΚΗΣ & ΨΥΧΟΛΟΓΙΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
75 ΜΠΑΤΣΙΛΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΩΝ ΑΝΤΙΡΡΥΠΑΝΣΗΣ ΤΕΙ ΔΥΤ. ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ (ΚΟΖΑΝΗ)
76 ΝΤΟΥΛΑ ΧΑΡΙΚΛΕΙΑ ΕΦΑΡ.ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ ΣΤΗ ΔΙΟΙΚΗΣΗ & ΣΤΗΝ ΟΙΚΟΝΟΜΙΑ ΤΕΙ (ΓΡΕΒΕΝΑ)
77 ΠΑΓΓΕΑ ΜΑΡΙΑ ΝΟΜΙΚΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
78 ΠΑΖΑΡΑ ΕΥΓΕΝΙΑ ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΙΑΣ ΤΕΙ ΛΑΡΙΣΑΣ
79 ΤΖΗΚΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΤΟΥΡΙΣΤΙΚΩΝ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΤΕΙ ΚΡΗΤΗΣ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)
80 ΤΣΙΟΥΠΛΙΑΚΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΒΡΕΦΟΝΗΠΙΟΚΟΜΙΑΣ ΤΕΙ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
81 ΤΣΙΟΥΡΗ ΒΑΡΒΑΡΑ ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΚΑΙ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ ΕΜΠ