Οι Επιτυχόντες του Φροντιστηρίου μας στις Γενικές Εξετάσεις 2007

A/A ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΣΧΟΛΗ
1 ΑΛΕΞΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΜΗΧ/ΚΩΝ ΔΙΑΧΕΙΡ. ΕΝΕΡΓΕΙΑΚΩΝ ΠΟΡΩΝ ΔΥΤ.ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ (ΚΟΖΑΝΗ)
2 ΑΛΕΞΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΦΥΣΙΚΟΘΕΡΑΠΕΙΑΣ ΤΕΙ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
3 ΑΛΕΞΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ ΑΙΓΑΙΟΥ (ΣΑΜΟΣ)
4 ΑΝΔΡΕΟΥ ΝΙΚΟΛΕΤΑ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧ/ΕΩΝ ΑΓΡΟΤΙΚΩΝ ΠΡΟΪΟΝΤΩΝ & ΤΡΟΦΙΜΩΝ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ (ΑΓΡΙΝΙΟ)
5 ΑΝΔΡΩΝΗ ΔΗΜΗΤΡΑ ΓEΩΛOΓIAΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
6 ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ ΤΕΙ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
7 ΒΗΤΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΒΙΟΜΗΧΑΝΙΚΗ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗ TEI ΚΑΒΑΛΑΣ
8 ΒΟΓΙΑΤΖΗ ΑΛΕΞΙΑ-ΕΥΤΥΧΙΑ ΠAIΔAΓΩΓIKO ΔHMOTIKHΣ EKΠ/ΣHΣ ΘΡΑΚΗΣ (ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗ)
9 ΓΑΛΑΤΟΣ ΘΩΜΑΣ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΩΝ ΑΝΤΙΡΡΥΠΑΝΣΗΣ TEI ΔΥΤ. ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ (ΚΟΖΑΝΗ)
10 ΓΚΑΛΙΤΣΙΟΣ ΜΑΡΙΟΣ ΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΘΡΑΚΗΣ (ΚΟΜΟΤΗΝΗ)
11 ΓΚΟΓΚΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΤΡΟΦΙΜΩΝ TEI ΛΑΡΙΣΑΣ (ΚΑΡΔΙΤΣΑ)
12 ΓΚΟΥΝΤΟΥΡΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΙΑΣ ΑΣΠΑΙΤΕ ΑΘΗΝΑΣ
13 ΔΗΜΟΥΛΑ ΜΑΡΙΑ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΩΝ ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΙΑΣ ΑΣΠΑΙΤΕ ΑΘΗΝΑΣ
14 ΔΟΛΓΗΡΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ TEI ΑΘΗΝΑΣ
15 ΖΗΣΑΡΟΥ ΜΑΡΙΑ ΒΙΟΜΗΧΑΝΙΚΗ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗ TEI ΚΑΒΑΛΑΣ
16 ΖΙΑΚΟΥΛΗ ΜΑΡΙΝΑ ΜΗΧ/ΚΩΝ ΧΩΡΟΤΑΞΙΑΣ & ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ(ΒΕΡΟΙΑ)
17 ΖΙΑΝΝΑΣ ΚΟΣΜΑΣ ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ TEI ΔΥΤ. ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ (ΚΟΖΑΝΗ)
18 ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ ΠΕΙΡΑΙΑ
19 ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗ ΜΑΡΙΑ ΦΑΡΜΑΚΕΥΤΙΚΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
20 ΚΑΡΑΓΙΩΡΓΟΣ ΘΕΟΧΑΡΗΣ ΦΥΣΙΚΗΣ ΑΘΗΝΑΣ
21 ΚΟΚΚΙΝΟΠΛΙΤΗΣ ΞΕΝΟΦΩΝ ΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗ ΤΕΙ ΛΑΡΙΣΑΣ
22 ΚΟΡΔΑΜΠΑΛΟΥ ΕΛΕΝΗ ΔΙΟΙΚ. ΜΟΝΑΔΩΝ ΥΓΕΙΑΣ & ΠΡΟΝΟΙΑΣ TEI ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ
23 ΚΟΤΟΥΜΠΑ ΕΛΕΝΗ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ & ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΗΣ ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ ΠΑΝΤΕΙΟΥ
24 ΚΥΡΙΛΛΙΔΟΥ ΕΛΠΙΔΑ ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
25 ΚΥΡΙΛΛΙΔΟΥ ΣΤΑΜΑΤΙΑ ΔΑΣ/ΓΙΑΣ ΚΑΙ ΔΙΑΧ/ΣΗΣ ΠΕΡΙΒ/ΝΤΟΣ & ΦΥΣΙΚΩΝ ΠΟΡΩΝ ΘΡΑΚΗΣ (ΟΡΕΣΤΙΑΔΑ)
26 ΛΕΤΣΙΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΠAIΔAΓΩΓIKO NHΠIAΓΩΓΩN ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
27 ΜΑΝΤΖΑΡΑ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΦΥΣΙΚΗΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
28 ΜΕΡΤΙΡΗ ΠΕΤΡΙΝΑ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ ΒΟΛΟΥ
29 ΜΗΝΑ ΜΑΡΙΑ ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧ/ΚΩΝ & ΜΗΧ/ΚΩΝ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ ΘΡΑΚΗΣ (ΞΑΝΘΗ)
30 ΜΗΤΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗΣ ΤΕΙ ΗΠΕΙΡΟΥ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ)
31 ΜΙΧΑΛΗ ΕΥΓΕΝΙΑ ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΝΗΠ/ΓΩΝ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
32 ΜΙΧΗΣ ΑΛΚΙΒΙΑΔΗΣ ΤΕΧΝ/ΓΙΑΣ ΠΛΗΡ/ΚΗΣ & ΤΗΛ/ΝΙΩΝ ΤΕΙ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ (ΣΠΑΡΤΗ)
33 ΜΙΧΟΥΛΗΣ ΟΡΕΣΤΗΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΚΑΙ ΔΙΑΧΕΙΡΙΣΗΣ ΕΡΓΩΝ TEI ΛΑΡΙΣΑΣ
34 ΜΠΑΓΙΩΤΑ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ ΑΓΡΟΤΙΚΗΣ ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ ΘΡΑΚΗΣ (ΟΡΕΣΤΙΑΔΑ)
35 ΜΠΑΡΑ ΝΙΚΟΛΕΤΑ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧ/ΣΕΩΝ ΠΑΤΡΑΣ
36 ΜΠΟΥΡΟΥΖΙΚΑ ΣΤΑΜΑΤΙΑ ΔΗΜΟΣΙΩΝ ΣΧΕΣΕΩΝ & ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΣ ΤΕΙ ΙΟΝΙΩΝ ΝΗΣΩΝ (ΑΡΓΟΣΤΟΛΙ)
37 ΝΤΑΡΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧ/ΣΕΩΝ ΤΕΙ ΣΕΡΡΩΝ
38 ΝΤΟΚΟΥ ΜΑΡΙΑ ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΝΗΠ/ΓΩΝ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
39 ΠΑΚΑΚΗ ΦΩΤΕΙΝΗ ΜΑΙΕΥΤΙΚΗΣ ΤΕΙ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
40 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΑΒΡΑΑΜ ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΤΕΙ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
41 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΣΤΕΛΛΑ ΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗΣ ΤΕΙ ΗΠΕΙΡΟΥ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ)
42 ΠΑΠΑΕΥΘΥΜΙΟΥ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ TEI ΛΑΡΙΣΑΣ
43 ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΚΩΝ/ΝΑ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ ΜΕ ΕΦΑΡΜΟΓΕΣ ΣΤΗ ΒΙΟΙΑΤΡΙΚΗ ΣΤΕΡΕΑΣ ΕΛΛΑΔΑΣ (ΛΑΜΙΑ)
44 ΠΑΠΟΥΛΙΑ ΧΑΪΔΩ ΝΟΜΙΚΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
45 ΠΑΣΧΟΥ ΔΡΟΣΙΑ ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧ/ΚΩΝ & ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΥΠΟΛ. ΕΜΠ.
46 ΠΕΤΣΕΤΑ ΙΩΑΝΝΝΑ ΕΦΑΡΜΟΓΩΝ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ ΣΤΗ ΔΙΟΙΚΗΣΗ & ΣΤΗΝ ΟΙΚΟΝΟΜΙΑ ΤΕΙ ΔΥΤ.ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ (ΓΡΕΒΕΝΑ)
47 ΠΟΥΤΑΚΙΔΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΝΟΜΙΚΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
48 ΡΑΠΤΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗΣ ΤΕΙ ΚΑΒΑΛΑΣ (ΔΙΔΥΜΟΤΕΙΧΟ)
49 ΡΟΥΠΑΚΙΑ ΧΡΥΣΑΝΘΗ ΦΙΛ/ΦΙΑΣ & ΠΑΙΔ/ΚΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
50 ΣΑΝΙΔΑΣ ΑΣΤΕΡΙΟΣ ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΤΕΙ ΣΕΡΡΩΝ
51 ΣΠΑΠΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΕΧΝΙΚΩΝ ΥΠΑΞΙΩΜΑΤΙΚΩΝ ΑΕΡΟΠΟΡΙΑΣ (Σ.Τ.Υ.Α.)
52 ΣΤΑΜΟΥΛΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΟΔΟΝΤΙΑΤΡΙΚΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
53 ΣΤΕΡΓΙΟΥΛΑ ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΙΑΤΡΙΚΗΣ ΘΡΑΚΗΣ (ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗ)
54 ΣΥΛΛΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΦΥΣΙΚΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
55 ΣΥΜΕΩΝΙΔΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ ΔΗΜΟΣΙΩΝ ΣΧΕΣΕΩΝ & ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΣ ΤΕΙ ΔΥΤ. ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ (ΚΑΣΤΟΡΙΑ)
56 ΤΡΕΝΤΑΦΥΛΙ ΔΟΜΝΑ ΙΣΤΟΡΙΑΣ & ΑΡΧΑΙΟΛΟΓΙΑΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
57 ΤΡΟΥΜΠΟΥΚΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΓΕΡΜΑΝΙΚΗΣ ΓΛΩΣΣΑΣ & ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
58 ΤΣΑΚΝΑΚΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΠΑΙΔ. ΝΗΠΙΑΓ.ΔΥΤ. ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ (ΦΛΩΡΙΝΑ)
59 ΤΣΑΠΑΚΙΔΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
60 ΤΣΙΟΥΡΗ ΒΑΡΒΑΡΑ ΙΚΑΡΩΝ (ΣΙ) ΜΗΧ/ΚΟΙ (ΣΜΑ)
61 ΥΦΑΝΤΟΠΟΥΛΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗΣ ΤΕΙ ΛΑΡΙΣΑΣ
62 ΧΑΤΖΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΦΙΛ/ΦΙΑΣ ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΗΣ & ΨΥΧ/ΓΙΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
63 ΧΟΥΡΙΔΗ ΜΑΡΙΑ ΟΡΓΑΝΩΣΗ & ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΕΠΙΧ/ΣΕΩΝ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ (ΘΕΣ/ΝΙΚΗ)
64 ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ & ΤΗΛΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΩΝ ΤΕΙ ΛΑΡΙΣΑΣ

 

Απόφοιτοι Τ.Ε.Ε.

A/A ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΣΧΟΛΗ
65 ΠΕΤΣΕΤΑ ΜΑΡΙΑ ΣΧΟΛΗ ΠΛΟΙΑΡΧΩΝ ΕΜΠΟΡΙΚΟΥ ΝΑΥΤΙΚΟΥ
66 ΣΚΥΒΑΛΙΔΑΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΒΙΟΜΗΧΑΝΙΚΗ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗ ΤΕΙ ΚΑΒΑΛΑΣ

 

Απόφοιτοι Ενιαίου Λυκείου (10%)

A/A ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΣΧΟΛΗ
67 ΑΛΕΞΑΝΔΡΙΔΗ ΔΗΜΗΤΡΑ ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΦΑΡΜΟΓΩΝ ΤΕΙ ΔΥΤ. ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ (ΚΟΖΑΝΗ)
68 ΓΑΒΡΙΗΛ ΙΩΑΝΝΗΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΚΑΙ ΔΙΑΧΕΙΡΙΣΗΣ ΕΡΓΩΝ ΤΕΙ ΛΑΡΙΣΑΣ
69 ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ ΠΕΤΡΟΣ ΦΥΤΙΚΗΣ ΠΑΡΑΓΩΓΗΣ ΤΕΙ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ
70 ΓΚΑΛΙΤΣΙΟΥ ΘΕΟΔΟΣΙΑ ΕΦΑΡΜ. ΞΕΝ.ΓΛΩΣ. ΣΤΗ ΔΙΟΙΚ. & ΣΤΟ ΕΜΠΟΡΙΟ ΤΕΙ ΗΠΕΙΡΟΥ (ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΑ)
71 ΓΟΥΛΙΕΛΜΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΟΠΙΚΗΣ ΑΥΤΟΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΤΕΙ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ
72 ΖΕΡΒΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΔΙΕΘΝΟΥΣ ΕΜΠΟΡΙΟΥ ΤΕΙ ΔΥΤ. ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ (ΚΑΣΤΟΡΙΑ)
73 ΙΩΑΝΝΙΔΗ ΕΥΤΥΧΙΑ ΔΙΕΘ. & ΕΥΡΩΠ. ΟΙΚΟΝ. & ΠΟΛ. ΣΠΟΥΔΩΝ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ (ΘΕΣ/ΝΙΚΗ)
74 ΙΩΑΝΝΙΔΗ ΠΑΡΘΕΝΑ ΤΟΥΡΙΣΤΙΚΩΝ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΤΕΙ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
75 ΚΑΪΜΑΚΑΜΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΚΑΙ ΔΙΑΧΕΙΡΙΣΗΣ ΕΡΓΩΝ ΤΕΙ ΛΑΡΙΣΑΣ
76 ΚΑΡΡΑ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΠΟΛ.ΕΡΓΩΝ ΥΠΟΔΟΜΗΣ ΤΕΙ ΛΑΡΙΣΑΣ
77 ΚΑΤΣΑΒΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΝΟΜΙΚΗ ΘΡΑΚΗΣ (ΚΟΜΟΤΗΝΗ)
78 ΚΑΤΣΙΒΕΛΟΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΦΥΣ. ΑΓΩΓΗΣ & ΑΘΛΗΤΙΣΜΟΥ ΑΘΗΝΑΣ
79 ΛΑΤΣΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΤΟΥΡΙΣΤΙΚΩΝ ΕΠΙΧ/ΣΕΩΝ ΤΕΙ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
80 ΛΙΑΝΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ & ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ ΤΕΙ ΔΥΤ. ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ (ΚΑΣΤΟΡΙΑ)
81 ΜΗΝΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΤΕΙ ΔΥΤ. ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ (ΚΟΖΑΝΗ)
82 ΜΙΓΚΟΣ ΜΙΧΑΗΛ ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΤΕΙ ΔΥΤ. ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ (ΚΟΖΑΝΗ)
83 ΜΙΓΚΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΑΣΤΥΦΥΛΑΚΩΝ
84 ΜΟΥΤΖΙΚΟΥ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ ΙΑΤΡΙΚΩΝ ΕΡΓ/ΡΙΩΝ ΤΕΙ ΛΑΡΙΣΑΣ
85 ΠΑΣΧΟΠΟΥΛΟΥ ΒΑΪΑ – ΕΙΡΗΝΗ ΤΟΥΡΙΣΤΙΚΩΝ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΤΕΙ ΛΑΡΙΣΑΣ
86 ΡΟΥΜΠΙΕ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΝΟΜΙΚΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
87 ΦΑΡΜΑΚΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΤΕΙ ΛΑΡΙΣΑΣ