Οι Επιτυχόντες του Φροντιστηρίου μας στις Γενικές Εξετάσεις 2005

A/A ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΣΧΟΛΗ
1 ΑΒΕΛΛΑ ΠΑΣΧΑΛΙΤΣΑ ΦIΛ/ΦIΚΩΝ & KOINΩN. ΣΠOYΔ. ΚΡΗΤΗΣ (ΡΕΘΥΜΝΟ)
2 ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥΛΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΦΥΤΙΚΗΣ ΠΑΡΑΓΩΓΗΣ ΤΕΙ ΘΕΣ/ΚΗΣ
3 ΒΑΛΙΩΤΗ ΜΑΡΙΑ ΕΛΕΝΗ ΤΗΛΕΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ ΚΑΙ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ TEI ΗΠΕΙΡΟΥ (ΑΡΤΑ)
4 ΓΚΑΤΖΙΟΥΡΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ OIKONOMIKΩN EΠIΣTHMΩN ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
5 ΓΚΑΤΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ TEI ΛΑΡΙΣΑΣ
6 ΓΚΕΚΑ ΜΑΡΙΑ ΜΑΙΕΥΤΙΚΗΣ ΤΕΙ ΑΘΗΝΑΣ
7 ΓΚΟΥΝΤΟΥΡΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΒΙΟΜΗΧΑΝΙΚΗ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗ TEI ΚΑΒΑΛΑΣ
8 ΓΟΥΛΙΕΛΜΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΣΤΥΦΥΛΑΚΩΝ
9 ΓΟΥΠΟΥ ΔΡΟΣΙΑ ΦIΛ/ΦIAΣ ΠAIΔ/KHΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
10 ΔΗΜΟΥΛΑ ΜΑΡΙΑ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΩΝ ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΕΡΓΩΝ ΥΠΟΔΟΜΗΣ ΑΣΠΑΙΤΕ ΑΘΗΝΑΣ
11 ΔΙΒΑΝΗ ΝΙΚΗ AΓΓΛΙΚΗΣ ΓΛΩΣΣAΣ KAI ΦIΛOΛOΓIAΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
12 ΔΟΥΜΟΥ ΙΩΑΝΝΑ ΒΡΕΦΟΝΗΠΙΟΚΟΜΙΑΣ TEI ΗΠΕΙΡΟΥ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ)
13 ΔΡΙΣΤΕΛΛΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΔΗΜΟΣΙΩΝ ΣΧΕΣΕΩΝ & ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΣ ΤΕΙ ΙΟΝΙΩΝ ΝΗΣΩΝ (ΑΡΓΟΣΤΟΛΙ)
14 ΖΑΜΑΝΑΚΟΥ ΕΥΤΥΧΙΑ MAΘHMATIKΩN ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
15 ΖΕΡΒΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΔΑΣ/ΓΙΑΣ & ΔΙΑΧ/ΣΗΣ ΠΕΡ/ΝΤΟΣ & ΦΥΣ. ΠΟΡΩΝ ΘΡΑΚΗΣ (ΟΡΕΣΤΙΑΔΑ)
16 ΖΙΑΚΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΔΙΕΘΝΩΝ ΟΙΚΟΝ. ΣΧΕΣ. & ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ ΘΡΑΚΗΣ (ΚΟΜΟΤΗΝΗ)
17 ΖΙΑΝΝΑ ΘΕΟΔΩΡΑ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΤΗΣ ΘΑΛΑΣΣΑΣ ΑΙΓΑΙΟΥ (ΜΥΤΙΛΗΝΗ)
18 ΖΙΑΝΝΑ ΘΩΜΑΗ ΜΕΣΟΓΕΙΑΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ ΑΙΓΑΙΟΥ (ΡΟΔΟΣ)
19 ΖΙΩΓΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΓΕΩΡΓΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΩΝ ΑΡΔΕΥΣΕΩΝ TEI ΛΑΡΙΣΑΣ
20 ΖΙΩΖΙΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΓEΩΠONIAΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
21 ΚΑΝΑΚΗ ΒΑΙΑ ΠΑΙΔ. ΝΗΠΙΑΓ. ΔΥΤ.ΜΑΚΕΔΟΝΙΑ (ΦΛΩΡΙΝΑ)
22 ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗ ΣΟΦΙΑ IATPIKHΣ ΘΡΑΚΗΣ (ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗ)
23 ΚΑΡΑΓΙΩΡΓΟΥ ΓΛΥΚΕΡΙΑ ΔΙΔΑΚΤΙΚΗΣ ΤΗΣ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΚΑΙ ΨΗΦΙΑΚΩΝ ΣΥΣΤΗΜΑΤΩΝ ΠΕΙΡΑΙΑ
24 ΚΑΡΑΜΠΑΛΙΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΑ ΒΡΕΦΟΝΗΠΙΟΚΟΜΙΑΣ TEI ΗΠΕΙΡΟΥ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ)
25 ΚΑΤΗ ΑΡΤΕΜΙΣ ΕΠΙΧΕΙΡHΜΑΤΙΚΟΥ ΣΧΕΔΙΑΣΜΟΥ ΚΑΙ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΑΚΩΝ ΣΥΣΤHΜΑΤΩΝ TEI ΠΑΤΡΑΣ
26 ΚΑΤΣΑΒΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ ΚΑΙ ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΩΝ TEI ΣΕΡΡΩΝ
27 ΚΑΤΣΙΒΕΛΟΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ ΑΣΤΥΦΥΛΑΚΩΝ
28 ΚΑΤΣΙΟΥΛΗΣ ΜΑΡΓΑΡΙΤΗΣ ΒΙΟΜΗΧΑΝΙΚΗ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗ TEI ΚΑΒΑΛΑΣ
29 ΚΟΚΚΙΝΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΦYΣ. AΓΩΓHΣ & AΘΛHT. ΘΡΑΚΗΣ (ΚΟΜΟΤΗΝΗ)
30 ΚΟΡΟΜΗΛΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΦΥΤΙΚΗΣ ΠΑΡΑΓΩΓΗΣ TEI ΔΥΤ. ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ (ΦΛΩΡΙΝΑ)
31 ΚΟΣΣΥΒΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΣΧΟΛΗ ΠΛΟΙΑΡΧΩΝ ΕΜΠΟΡΙΚΟΥ ΝΑΥΤΙΚΟΥ
32 ΚΟΥΤΣΟΓΙΑΝΝΗ ΕΛΕΝΗ ΓΕΩΓΡΑΦΙΑΣ ΑΙΓΑΙΟΥ (ΜΥΤΙΛΗΝΗ)
33 ΚΥΠΑΡΙΣΗ ΣΟΝΙΑ ΠΛHPOΦOPIKHΣ ΙΟΝΙΟΥ (ΚΕΡΚΥΡΑ)
34 ΚΥΡΙΛΛΙΔΟΥ ΕΛΠΙΔΑ MAΘHMATIKΩN ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
35 ΚΥΡΙΛΛΙΔΟΥ ΟΥΡΑΝΙΑ ΠAIΔ/KO ΔHMOT EKΠ/ΣHΣ ΚΡΗΤΗΣ (ΡΕΘΥΜΝΟ)
36 ΚΩΣΤΑΦΑΚΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ TEI ΛΑΡΙΣΑΣ
37 ΛΑΚΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΑ ΔΗΜΟΣΙΩΝ ΣΧΕΣΕΩΝ & ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΣ ΤΕΙ ΙΟΝΙΩΝ ΝΗΣΩΝ (ΑΡΓΟΣΤΟΛΙ)
38 ΛΕΚΚΑ ΣΕΒΑΣΤΗ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΗΣ ΚΑΙ ΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ ΠΟΛΙΤΙΚΗΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ (ΘΕΣ/ΝΙΚΗ)
39 ΛΙΑΝΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΑΣΤΥΦΥΛΑΚΩΝ
40 ΛΥΓΟΥΡΑ ΑΝΝΑ ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΗΣ & ΑΝΑΛΟΓΙΣΤΙΚΩΝ ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΜΑΘ. ΑΙΓΑΙΟΥ (ΣΑΜΟΣ)
41 ΜΑΡΟΓΙΑΝΝΗ ΧΡΥΣΑ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ ΚΑΙ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ TEI ΔΥΤ.ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ (ΚΑΣΤΟΡΙΑ)
42 ΜΑΣΤΡΟΓΙΑΝΝΗΣ ΑΣΤΕΡΙΟΣ MAΘHMATIKΩN ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
43 ΜΗΝΑ ΒΑΙΑ ΑΣΤΥΦΥΛΑΚΩΝ
44 ΜΗΝΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΑΣΤΥΦΥΛΑΚΩΝ
45 ΜΗΤΣΙΜΠΟΝΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΑΣΤΥΦΥΛΑΚΩΝ
46 ΜΙΓΚΟΣ ΜΙΧΑΗΛ ΑΣΤΥΦΥΛΑΚΩΝ
47 ΜΙΧΗ ΦΑΝΗ ΠAIΔAΓΩΓIKO ΔHMOTIKHΣ EKΠ/ΣHΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
48 ΜΠΑΚΟΛΑ ΜΠΑΚΟΛΟΥΛΗ ΓΛΥΚΕΡΙΑ ΕΦΑΡΜ. ΠΛΗΡΟΦΟΡ. ΣΤΗ ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΚΑΙ ΣΤΗΝ ΟΙΚΟΝΟΜΙΑ TEI ΠΑΤΡΑΣ (ΑΜΑΛΙΑΔΑ)
49 ΜΠΑΝΤΑΒΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΦΥΤΙΚΗΣ ΠΑΡΑΓΩΓΗΣ TEI ΗΠΕΙΡΟΥ (ΑΡΤΑ)
50 ΜΠΑΡΑ ΒΑΓΙΑ ΠAIΔAΓΩΓIKO ΔHMOTIKHΣ EKΠ/ΣHΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
51 ΜΠΑΤΖΟΓΙΑΝΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΓΕΩΠΟΝΙΑΣ ΦΥΤΙΚΗΣ ΠΑΡΑΓΩΓΗΣ & ΑΓΡΟΤΙΚΟΥ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΟΣ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ (ΒΟΛΟΣ)
52 ΜΠΙΖΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ TEI ΔΥΤ. ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ (ΚΟΖΑΝΗ)
53 ΜΠΙΖΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ TEI ΣΕΡΡΩΝ
54 ΜΠΙΚΙΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΕΜΠΟΡΙΑΣ & ΔΙΑΦ/ΣΗΣ TEI ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
55 ΜΥΛΩΝΑΣ ΧΑΡΙΛΑΟΣ ΠOΛITIKΩN MHXANIKΩN ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
56 ΝΑΝΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΑ ΦΥΣΙΚΟΘΕΡΑΠΕΙΑΣ TEI ΛΑΜΙΑΣ
57 ΝΙΚΟΥ ΟΛΓΑ ΑΓΡΟΤΙΚΗΣ ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ ΘΡΑΚΗΣ (ΟΡΕΣΤΙΑΔΑ)
58 ΝΙΚΟΥΛΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ & ΤΕΧ/ΓΙΑΣ ΥΛΙΚΩΝ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
59 ΞΥΝΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΔΙΔΑΚΤΙΚΗΣ ΤΗΣ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΚΑΙ ΨΗΦΙΑΚΩΝ ΣΥΣΤΗΜΑΤΩΝ ΠΕΙΡΑΙΑ
60 ΠΑΛΑΓΓΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΛΑΙΚΗΣ & ΠΑΡΑΔΟΣΙΑΚΗΣ ΜΟΥΣΙΚΗΣ TEI ΗΠΕΙΡΟΥ (ΑΡΤΑΣ)
61 ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΗΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΒΑΛΚΑΝΙΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ ΔΥΤ.ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ (ΦΛΩΡΙΝΑ)
62 ΠΑΠΑΞΑΝΘΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ IΣTOPIAΣ & APXAIOΛOΓIAΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
63 ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ & ΤΗΛΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΩΝ TEI ΛΑΡΙΣΑΣ
64 ΠΑΤΣΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ NOMIKHΣ ΘΡΑΚΗΣ (ΚΟΜΟΤΗΝΗ)
65 ΠΕΓΙΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ MAΘHMATIKΩN ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
66 ΣΑΛΙΑΚΟΥΡΑ ΙΩΑΝΝΑ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ ΚΑΙ ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΩΝ TEI ΣΕΡΡΩΝ
67 ΣΑΜΑΡΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΠΟΛ. ΕΡΓΩΝ ΥΠΟΔΟΜΗΣ TEI ΛΑΡΙΣΑΣ
68 ΣΙΑΜΑΤΡΑ ΕΥΔΟΞΙΑ ΔΗΜΟΣΙΩΝ ΣΧΕΣΕΩΝ & ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΣ ΤΕΙ ΙΟΝΙΩΝ ΝΗΣΩΝ (ΑΡΓΟΣΤΟΛΙ)
69 ΣΙΜΟΥ ΣΟΦΙΑ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΤΡΟΦΙΜΩΝ TEI ΛΑΡΙΣΑΣ (ΚΑΡΔΙΤΣΑ)
70 ΤΖΑΛΑΜΠΥΡΑ ΡΩΞΑΝΗ ΦIΛ/ΦIΚΩΝ & KOINΩN. ΣΠOYΔ. ΚΡΗΤΗΣ (ΡΕΘΥΜΝΟ)
71 ΤΖΗΚΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΕΜΠΟΡ. ΚΑΙ ΠΟΙΟΤ. ΕΛΕΓΧΟΥ ΑΓΡΟΤ. ΠΡΟIΟΝΤΩΝ TEI ΔΥΤ. ΜΑΚΕΔ.(ΦΛΩΡΙΝΑ)
72 ΤΗΛΕΜΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΔΙΕΘΝΩΝ ΟΙΚΟΝ. ΣΧΕΣ. & ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ ΘΡΑΚΗΣ (ΚΟΜΟΤΗΝΗ)
73 ΤΣΙΟΥΠΛΙΑΚΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΦIΛ/ΦIAΣ ΠAIΔ/ΓIKHΣ & ΨYXOΛOΓIAΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
74 ΦΑΚΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΣΥΝΕΤΑΙΡΙΣΤΙΚΩΝ ΟΡΓΑΝ. & ΕΚΜΕΤΑΛ. TEI ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ

 

Απόφοιτοι Τ.Ε.Ε.

A/A ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΣΧΟΛΗ
75 ΒΟΓΙΑΤΖΗΣ ΗΛΙΑΣ ΣΧΟΛΗ ΠΛΟΙΑΡΧΩΝ ΕΜΠΟΡΙΚΟΥ ΝΑΥΤΙΚΟΥ
76 ΓΑΖΕΤΗΣ ΕΥΡΙΠΙΔΗΣ ΕΦΑΡΜ. ΠΛΗΡΟΦΟΡ. ΣΤΗ ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΚΑΙ ΣΤΗΝ ΟΙΚΟΝΟΜΙΑ TEI ΔΥΤ.ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ (ΓΡΕΒΕΝΑ)
77 ΓΑΛΑΡΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ & ΤΗΛΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΩΝ TEI ΛΑΡΙΣΑΣ
78 ΔΗΜΟΥΛΑ ΠΟΛΥΞΕΝΗ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΤΡΟΦΙΜΩΝ TEI ΛΑΡΙΣΑΣ (ΚΑΡΔΙΤΣΑ)

 

Απόφοιτοι Ενιαίου Λυκείου (10%)

A/A ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΣΧΟΛΗ
79 ΓΚΟΥΓΚΟΥΛΗ ΘΕΟΔΩΡΑ ΒΡΕΦΟΝΗΠΙΟΚΟΜΙΑΣ ΤΕΙ ΗΠΕΙΡΟΥ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ)
80 ΓΚΟΥΓΚΟΥΣΤΑΜΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ TEI ΛΑΡΙΣΑΣ
81 ΚΑΡΑΓΙΩΡΓΟΥ ΦΑΝΗ ΑΣΤΥΦΥΛΑΚΩΝ
82 ΜΕΓΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ OPΓAN. KAI ΔIOIK. EΠIXEIPHΣEΩN ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ (ΘΕΣ/ΝΙΚΗ)
83 ΣΑΜΑΡΑ ΒΑΙΑ ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΙΑΣ TEI ΛΑΡΙΣΑΣ
84 ΣΤΡΑΒΟΚΩΣΤΑ ΕΛΙΣΑΒΕΤ AΣΤΥΦΥΛΑΚΩΝ
85 ΧΑΡΧΑΝΤΗ ΑΝΤΩΝΙΑ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ TEI ΛΑΡΙΣΑΣ