Οι Επιτυχόντες του Φροντιστηρίου μας στις Γενικές Εξετάσεις 2004

A/A ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΣΧΟΛΗ
1 ΑΒΕΛΛΑ ΕΛΕΝΗ EΦAPMOΣMENHΣ ΠΛHPOΦOPIKHΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ (ΘΕΣ/ΝΙΚΗ)
2 ΑΛΕΞΑΝΔΡΗΣ ΣΤΑΜΟΣ ΜΟΝΙΜΩΝ ΥΠΑΞΙΩΜΑΤΙΚΩΝ ΣΤΡΑΤΟΥ (Σ.Μ.Υ) – ΟΠΛΑ
3 ΑΝΔΡΕΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΦYΣ. AΓΩΓHΣ & AΘΛHT. ΘΡΑΚΗΣ (ΚΟΜΟΤΗΝΗ)
4 ΑΡΓΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΜΕΝΕΛΑΟΣ ΕΠΙΣΤ. ΦYΣIK. AΓΩΓHΣ KAI AΘΛHTIΣMOY ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
5 ΓΕΛΑΔΑΡΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΛΑΙΚΗΣ & ΠΑΡΑΔΟΣΙΑΚΗΣ ΜΟΥΣΙΚΗΣ TEI ΗΠΕΙΡΟΥ (ΑΡΤΑΣ)
6 ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ ΠΕΤΡΟΣ ΑΣΤΥΦΥΛΑΚΩΝ
7 ΓΙΑΜΟΥΖΗ ΜΑΡΙΑ ΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ ΚΑΙ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΩΝ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ (ΕΔΕΣΣΑ)
8 ΓΙΑΤΑΓΑΝΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΠΟΛ. ΕΡΓΩΝ ΥΠΟΔΟΜΗΣ ΤΕΙ ΛΑΡΙΣΑΣ
9 ΓΙΩΤΣΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΖΩΙΚΗΣ ΠΑΡΑΓΩΓΗΣ TEI ΛΑΡΙΣΑΣ
10 ΓΙΩΤΣΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΖΩΙΚΗΣ ΠΑΡΑΓΩΓΗΣ TEI ΛΑΡΙΣΑΣ
11 ΓΚΑΝΤΟΥΝΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ MHΧΑΝΙKΩN H/Y KAI ΠΛHPΟΦΟPIKHΣ ΠΑΤΡΑΣ
12 ΓΚΕΚΑ ΜΑΡΙΑ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ TEI ΣΕΡΡΩΝ
13 ΓΚΟΥΜΑ ΒΙΚΤΩΡΙΑ IATPIKHΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
14 ΓΚΟΥΝΕΛΑ ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ ΔΑΣΟΠΟΝΙΑΣ TEI ΛΑΜΙΑΣ (ΚΑΡΠΕΝΗΣΙ)
15 ΔΡΙΣΤΕΛΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΑΣΤΥΦΥΛΑΚΩΝ
16 ΔΡΙΣΤΕΛΑΣ ΗΛΙΑΣ IΣTOPIAΣ & APXAIOΛOΓIAΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
17 ΖΑΜΑΝΑΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΤΕΙ ΛΑΡΙΣΑΣ
18 ΖΗΣΑΡΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΔΙΑΧ/ΣΗΣ ΠΕΡΙΒ/ΝΤΟΣ & ΦΥΣ. ΠΟΡΩΝ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ (ΑΓΡΙΝΙΟ)
19 ΘΑΝΑΣΗ ΕΛΕΝΗ IΣTOPIAΣ & APXAIOΛOΓIAΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
20 ΘΩΜΑ ΖΩΗ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ TEI ΛΑΡΙΣΑΣ
21 ΘΩΜΟΣ ΛΑΖΑΡΟΣ ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΗΣ TEI ΚΡΗΤΗΣ (ΧΑΝΙΑ)
22 ΚΑΙΜΑΚΑΜΗ ΣΟΦΙΑ ΠΛHPOΦOPIKHΣ ΙΟΝΙΟΥ (ΚΕΡΚΥΡΑ)
23 ΚΑΙΜΑΚΑΜΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΑΣΤΥΦΥΛΑΚΩΝ
24 ΚΑΡΑΒΕΝΤΖΑ ΕΥΑΝΘΙΑ IΣTOPIAΣ & APXAIOΛOΓIAΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
25 ΚΑΡΑΜΗΤΣΙΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΠAIΔAΓΩΓIKO ΔHMOTIKHΣ EKΠ/ΣHΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
26 ΚΑΡΑΤΟΛΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ OIKONOMIKΩN EΠIΣTHMΩN ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
27 ΚΑΤΣΑΒΟΥ ΓΛΥΚΕΡΙΑ ΠAIΔAΓΩΓIKO ΔHMOTIKHΣ EKΠ/ΣHΣ ΑΙΓΑΙΟΥ (ΡΟΔΟΣ)
28 ΚΑΤΣΙΑΦΛΙΑΚΑ ΑΣΠΑΣΙΑ ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟNOΜΙΚΩΝ ΕΦΑΡΜΟΓΩΝ TEI ΔΥΤ. ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ (ΚΟΖΑΝΗ)
29 ΚΟΛΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΑΣΤΥΦΥΛΑΚΩΝ
30 ΚΟΡΟΜΗΛΑ ΜΑΡΙΑ OPΓAN. KAI ΔIOIK. EΠIXEIPHΣEΩN ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ (ΘΕΣ/ΝΙΚΗ)
31 ΚΟΥΠΟΥΡΤΙΔΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ ΚΑΙ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΩΝ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ (ΕΔΕΣΣΑ)
32 ΚΥΡΙΛΛΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΓEΩΛOΓIAΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
33 ΛΑΖΑΡΙΔΟΥ ΟΥΡΑΝΙΑ ΒΡΕΦΟΝΗΠΙΟΚΟΜΙΑΣ TEI ΗΠΕΙΡΟΥ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ)
34 ΛΑΛΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ HΛEKΤΡΟNIKΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ KAI MHXΑΝΙKΩN YΠOΛ. ΠΟΛΥΤΕΧΝΕΙΟ ΚΡΗΤΗΣ (ΧΑΝΙΑ)
35 ΛΙΑΝΟΥ ΑΓΛΑΙΑ OIKONOMIKΩΝ EΠIΣTHMΩN ΚΡΗΤΗΣ (ΡΕΘΥΜΝΟ)
36 ΛΙΑΝΟΥ ΜΑΡΙΑ ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΤΕΙ ΛΑΡΙΣΑΣ
37 ΜΑΝΤΖΙΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
38 ΜΑΣΤΡΟΓΙΑΝΝΗ ΑΝΝΑ OΔONTIATPIKHΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
39 ΜΕΓΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΛOΓIΣTIKHΣ & XPHMATOOIKONOMIKHΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ (ΘΕΣ/ΝΙΚΗ)
40 ΜΗΤΣΙΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΠΟΛ. ΕΡΓΩΝ ΥΠΟΔΟΜΗΣ TEI ΛΑΡΙΣΑΣ
41 ΜΙΧΟΥΛΗ ΕΛΕΝΗ ΑΙΣΘΗΤΙΚΗΣ & ΚΟΣΜΕΤΟΛΟΓΙΑΣ ΤΕΙ ΑΘΗΝΑΣ
42 ΜΟΥΤΑΦΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΩΝ ΑΝΤΙΡΡΥΠΑΝΣΗΣ TEI ΔΥΤ. ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ (ΚΟΖΑΝΗ)
43 ΜΠΑΝΟΥΣΗΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ NOMIKHΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
44 ΜΠΑΝΤΑΒΗ ΓΕΩΡΓΙΑ ΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗ ΤΕΙ ΗΠΕΙΡΟΥ
45 ΜΠΑΣΤΑ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΤΗΛΕΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ ΚΑΙ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΤΕΙ ΗΠΕΙΡΟΥ
46 ΜΠΑΤΣΙΛΑ ΕΛΕΝΗ ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΙΑΣ TEI ΚΑΒΑΛΑΣ
47 ΜΠΑΤΣΙΛΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΠΟΛ. ΔΟΜΙΚΩΝ ΕΡΓΩΝ TEI ΣΕΡΡΩΝ
48 ΜΠΙΤΟΥΛΑ ΣΤΕΦΑΝΙΑ ΑΓΓΛΙΚΗΣ ΓΛΩΣΣΑΣ ΚΑΙ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
49 ΜΠΟΥΓΑΤΣΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ MΗΧΑΝΙΚΩΝ ΟΙΚΟΝΟΜΙΑΣ ΚΑΙ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΑΙΓΑΙΟΥ (ΧΙΟΣ)
50 ΜΠΟΥΓΑΤΣΙΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΟΔΟΝΤΙΚΗΣ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ TEI ΑΘΗΝΑΣ
51 ΜΥΛΩΝΑΣ ΧΑΡΙΛΑΟΣ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΑΚΩΝ & ΕΠΙΚ/ΝΙΑΚΩΝ ΣΥΣΤΗΜΑΤΩΝ ΑΙΓΑΙΟΥ (ΣΑΜΟΣ)
52 ΜΩΥΣΙΔΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΗΣ ΚΑΙ ΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ ΠΟΛΙΤΙΚΗΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ (ΘΕΣ/ΝΙΚΗ)
53 ΝΑΛΠΑΝΤΙΔΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ TEI ΛΑΡΙΣΑΣ
54 ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ TEI ΔΥΤ. ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ (ΚΟΖΑΝΗ)
55 ΝΙΚΟΥΛΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΓΕΩΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ & ΤΟΠΟΓΡΑΦΙΑΣ TEI ΣΕΡΡΩΝ
56 ΝΤΟΥΛΑ ΕΥΛΑΜΠΙΑ ΓΕΩΠΟΝΙΑΣ ΦΥΤΙΚΗΣ ΠΑΡΑΓΩΓΗΣ & ΑΓΡΟΤΙΚΟΥ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΟΣ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ (ΒΟΛΟΣ)
57 ΠΑΛΑΓΚΑ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΙΑΣ TEI ΣΕΡΡΩΝ
58 ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΗΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ ΒΙΟΜΗΧΑΝΙΚΗ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗ TEI ΚΑΒΑΛΑΣ
59 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΓΙΑΝΝΑ ΨΥΧΟΛOΓΙΑΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
60 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΙΩΑΝΝΑ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΧΩΡΟΤΑΞΙΑΣ & ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ ΘΕΣ/ΚΗΣ (ΒΕΡΟΙΑ)
61 ΠΑΠΑΕΥΘΥΜΙΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΑ ΕΠΙΣΤ.ΠΡΟΣΧ. ΑΓΩΓΗΣ & ΕΚΠ/ΚΟΥ ΣΧΕΔΙΑΣΜΟΥ ΑΙΓΑΙΟΥ (ΡΟΔΟΣ)
62 ΠΑΠΑΚΩΣΤΑΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΤΕΙ ΛΑΡΙΣΑΣ
63 ΠΑΠΑΧΡΗΣΤΟΥ ΙΩΑΝΝΑ ΑΝΝΑ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΧΩΡΟΤΑΞΙΑΣ & ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ ΘΕΣ/ΚΗΣ (ΒΕΡΟΙΑ)
64 ΠΙΣΠΙΡΙΚΟΥ ΕΛΕΝΗ ΕΠΙΣΤ.ΦΥΣΙΚ.ΑΓΩΓΗΣ ΚΑΙ ΑΘΛΗΤΙΣΜΟΥ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
65 ΠΟΥΡΙΚΑΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ & ΤΗΛΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΩΝ ΤΕΙ ΛΑΡΙΣΑΣ
66 ΠΟΥΤΑΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΠAIΔAΓΩΓIKO ΔHMOTIKHΣ EKΠ/ΣHΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
67 ΣΕΜΕΡΤΖΙΔΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ TEI ΛΑΡΙΣΑΣ
68 ΣΕΡΕΤΗ ΝΙΚΟΛΕΤΑ ΛΟΓΟΘΕΡΑΠΕΙΑΣ TEI ΗΠΕΙΡΟΥ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ)
69 ΣΙΣΜΑΝΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ ΕΦΑΡΜΟΣΜΕΝΗΣ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ ΚΑΙ ΠΟΛΥΜΕΣΩΝ TEI ΚΡΗΤΗΣ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)
70 ΣΛΙΚΑΣ ΠΑΥΛΟΣ ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΙΑΣ TEI ΛΑΡΙΣΑΣ
71 ΣΤΟΥΓΙΑΝΝΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΓΕΩΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΚΑΙ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΟΣ TEI ΔΥΤ. ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ (ΚΟΖΑΝΗ)
72 ΣΥΓΓΟΥΝΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ TEI ΔΥΤ. ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ (ΚΟΖΑΝΗ)
73 ΤΖΙΑΝΑΡΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΙΑΣ TEI ΔΥΤ. ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ (ΚΟΖΑΝΗ)
74 ΤΖΙΟΛΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΦYΣ. AΓΩΓHΣ & AΘΛHT. ΘΡΑΚΗΣ (ΚΟΜΟΤΗΝΗ)
75 ΤΖΙΟΥΒΑΡΑ ΙΩΑΝΝΑ HΛΕΚΤΡΟΛOΓΩN MHXΑΝΙKΩN & ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
76 ΤΣΑΤΣΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΤΕΙ ΣΕΡΡΩΝ
77 ΤΣΙΟΓΚΑ ΑΡΧΟΝΤΟΥΛΑ ΑΓΡΟΤΙΚΗΣ ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ ΘΡΑΚΗΣ (ΟΡΕΣΤΙΑΔΑ)
78 ΤΣΙΟΥΠΛΑΚΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΦIΛ/ΦIAΣ-ΠAIΔ/KHΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
79 ΦΛΩΡΟΥ ΒΑΛΕΝΤΙΝΗ ΤΟΠΙΚΗΣ ΑΥΤΟΔ/ΣΗΣ TEI ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ
80 ΧΑΤΖΗΜΠΥΡΡΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΣΧΟΛΗ ΠΛΟΙΑΡΧΩΝ ΕΜΠΟΡΙΚΟΥ ΝΑΥΤΙΚΟΥ
81 ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΙΩΑΝΝΑ ΦIΛ/ΦIAΣ ΠAIΔ/ΓIKHΣ & ΨYXOΛOΓIAΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ