Οι Επιτυχόντες του Φροντιστηρίου μας στις Γενικές Εξετάσεις 2002

A/A ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΣΧΟΛΗ
1 ΑΛΕΞΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΒΙΟΧΗΜΕΙΑΣ & ΒΙΟΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ – ΛΑΡΙΣΑ
2 ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΑΝΝΑ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
3 ΒΛΑΧΟΓΕΩΡΓΟΥ ΕΥΘΥΜΙΑ ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΤΕΙ – ΚΑΒΑΛΑΣ
4 ΓΑΛΑΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΟ – ΑΘΗΝΑΣ
5 ΓΑΥΡΟΣ ΜΑΡΚΟΣ ΦΥΣΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ & ΑΘΛΗΤΙΣΜΟΥ – ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
6 ΓΙΑΤΑΓΑΝΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΑΣΤΥΦΥΛΑΚΩΝ
7 ΓΚΑΛΗΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ ΝΟΜΙΚΗ – ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ
8 ΓΚΑΛΙΤΣΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΤΕΙ -ΣΕΡΡΩΝ
9 ΓΚΑΛΙΤΣΙΟΥ ΘΕΟΔΟΣΙΑ ΑΓΓΛΙΚΗΣ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ – ΘΕΣ/ΝΙΚΗ
10 ΓΚΑΝΤΟΥΝΑ ΕΛΕΝΗ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΟΙΚΟΝΟΜΙΑΣ & ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ – ΧΙΟΣ
11 ΓΚΟΓΚΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΦΥΣΙΚΗΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
12 ΓΚΟΥΝΕΛΑ ΓΙΑΝΝΙΤΣΑ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ & ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΩΝ ΤΕΙ – ΣΕΡΡΕΣ
13 ΓΚΟΥΝΤΖΟΥΡΕΛΑ ΒΑΙΑ ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜ. ΕΚΠ/ΣΗΣ – ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
14 ΓΚΟΥΝΤΟΥΡΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΟ – ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ-ΘΕΣ/ΝΙΚΗ
15 ΔΑΡΔΟΥΜΠΑ ΒΑΙΑ ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΤΕΙ – ΚΟΖΑΝΗ
16 ΔΗΜΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΓΕΩΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ & ΤΟΠΟΓΡΑΦΙΑΣ ΤΕΙ – ΣΕΡΡΩΝ
17 ΔΡΑΧΑΛΙΒΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΕΛ. & ΑΣΦ. ΕΡΓΑΣΙΩΝ ΤΕΙ – ΠΡΕΒΕΖΑ
18 ΖΑΜΑΝΑΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΑΣΤΥΦΥΛΑΚΩΝ
19 ΖΑΦΕΙΡΗ ΙΩΑΝΝΑ ΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗ ΤΕΙ – ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
20 ΖΑΦΕΙΡΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΣΧΕΔ.&ΤΕΧΝ. ΞΥΛΟΥ ΤΕΙ – ΚΑΡΔΙΤΣΑ
21 ΖΙΑΡΡΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΦΙΛ. ΠΑΙΔ. & ΦΥΧΟΛΟΓΙΑΣ – ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
22 ΙΩΑΝΝΙΔΗ ΕΥΤΥΧΙΑ ΝΟΜΙΚΗ ΘΕΣ/ΝΙΚΗ
23 ΙΩΑΝΝΙΔΗ ΠΑΡΘΕΝΑ ΝΟΜΙΚΗ ΘΕΣ/ΝΙΚΗ
24 ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ ΑΣΤΥΦΥΛΑΚΩΝ
25 ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΟ ΑΠΘ – ΘΕΣΝΙΚΗΣ
26 ΚΑΪΜΑΚΑΜΗ ΕΛΕΝΗ ΙΣΤΟΡΙΑΣ & ΕΘΝΟΛΟΓΙΑΣ – ΚΟΜΟΤΗΝΗ
27 ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΟΥ ΑΝΝΑ ΔΙΕΘ. & ΕΥΡΩΠ. ΟΙΚ. & ΠΟΛ. ΣΠΟΥΔΩΝ – ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ – ΘΕΣΝΙΚΗ
28 ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜ. ΕΚΠ/ΣΗΣ – ΑΛΕΞ/ΛΗ
29 ΚΑΡΑΠΟΣΤΟΛΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΦΥΤΙΚΗΣ ΠΑΡΑΓΩΓΗΣ ΤΕΙ – ΗΡΑΚΛΕΙΟ
30 ΚΑΤΣΑΒΟΥ ΓΛΥΚΕΡΙΑ ΙΑΤΡΙΚΩΝ ΕΡΓΑΣΤΗΡΙΩΝ ΤΕΙ – ΛΑΡΙΣΑΣ
31 ΚΙΤΣΟΥΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΦΥΣΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ & ΑΘΛΗΤΙΣΜΟΥ – ΚΟΜΟΤΗΝΗ
32 ΚΟΡΟΜΗΛΑΣ ΗΛΙΑΣ ΖΩΙΚΗΣ ΠΑΡΑΓΩΓΗΣ ΤΕΙ – ΛΑΡΙΣΑ
33 ΚΟΣΣΥΒΑ ΔΩΡΟΘΕΑ ΒΑΛΚΑΝΙΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ ΦΛΩΡΙΝΑ
34 ΛΑΛΟΥ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ ΠΟΛΙΤΙΣΜΙΚΗΣ ΤΕΧΝ&ΕΠ/ΝΙΑΣ ΑΙΓΑΙΟΥ
35 ΛΑΤΣΟΥ ΑΛΕΞΙΑ ΔΙΕΘ. & ΕΥΡΩΠ. ΟΙΚ. & ΠΟΛ. ΣΠΟΥΔΩΝ – ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ – ΘΕΣΝΙΚΗ
36 ΛΑΤΣΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΑΓΓΛΙΚΗ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑ ΘΕΣ/ΝΙΚΗ
37 ΛΕΠΙΝΤΑΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ ΓΛΩΣΣΑΣ & ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ & ΠΟΛΙΤ. – ΚΟΜΟΤΗΝΗ
38 ΛΕΠΙΝΤΑΤΟΥ ΜΑΡΙΑ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑ ΚΑΙ ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΗ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
39 ΛΟΥΤΡΙΩΤΗ ΔΗΜΗΤΡΑ ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΤΕΙ – ΘΕΣ/ΝΙΚΗ
40 ΛΥΚΟΚΩΣΤΑ ΜΑΡΙΑ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ & ΔΙΑΧΕΙΡΙΣΗΣ ΕΡΓΩΝ ΤΕΙ – ΛΑΡΙΣΑΣ
41 ΜΑΝΩΛΗ ΓΕΩΡΓΙΑ ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΤΕΙ -ΣΕΡΡΩΝ
42 ΜΑΡΟΓΙΑΝΝΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΟ ΑΠΘ – ΘΕΣΝΙΚΗΣ
43 ΜΑΣΤΡΟΓΙΑΝΝΗ ΓΕΩΡΓΙΑ ΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗ ΤΕΙ – ΛΑΡΙΣΑΣ
44 ΜΙΓΚΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΓΕΩΠΟΝΙΑΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗ
45 ΜΟΥΣΟΥΛΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ – ΞΑΝΘΗ
46 ΜΠΑΚΟΛΟΥΛΗ ΑΓΝΗ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΟ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ – ΘΕΣ/ΝΙΚΗ
47 ΜΠΑΛΟΥΚΑΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΑΡΑΓΩΓΗΣ ΚΑΙ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ – ΞΑΝΘΗ
48 ΜΠΑΤΣΙΛΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΓΕΩΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ & ΤΟΠΟΓΡΑΦΙΑΣ ΤΕΙ – ΣΕΡΡΩΝ
49 ΜΠΟΥΓΑΤΣΙΑΣ ΛΑΜΠΡΟΣ ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΗΣ ΤΕΙ – ΚΡΗΤΗΣ
50 ΝΟΥΛΑΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΟ ΑΠΘ – ΘΕΣΝΙΚΗΣ
51 ΝΤΑΛΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΤΕΙ – ΑΘΗΝΑΣ
52 ΝΤΟΥΛΑ ΧΑΡΙΚΛΕΙΑ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΗΣ & ΚΟΙΝ. ΠΟΛΙΤΙΚΗΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ – ΘΕΣ/ΝΙΚΗ
53 ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜ. ΕΚΠ/ΣΗΣ – ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
54 ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΙΑΣ ΤΕΙ – ΚΟΖΑΝΗΣ
55 ΠΑΠΑΚΥΡΙΑΚΟΥ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΙΑΣ ΤΕΙ – ΛΑΡΙΣΑΣ
56 ΠΑΠΑΚΩΝ/ΝΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΕΡΓΩΝ ΥΠΟΔΟΜΗΣ ΤΕΙ – ΠΑΤΡΑΣ
57 ΠΑΠΑΜΙΧΑΛΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ ΤΕΙ – ΛΑΡΙΣΑΣ
58 ΠΑΠΑΧΡΗΣΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΦΥΣΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ & ΑΘΛΗΤΙΣΜΟΥ – ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
59 ΠΑΣΧΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΦΑΡΜΑΚΕΥΤΙΚΗ – ΑΘΗΝΑΣ
60 ΠΙΣΠΙΡΙΚΟΥ ΕΛΕΝΗ ΤΕΧΝ. ΤΡΟΦΙΜΩΝ ΤΕΙ – ΘΕΣΝΙΚΗΣ
61 ΠΟΥΤΑΣ ΘΩΜΑΣ ΦΥΣΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ & ΑΘΛΗΤΙΣΜΟΥ – ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
62 ΡΟΪΔΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗ ΤΕΙ – ΛΑΡΙΣΑΣ
63 ΣΕΡΕΤΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΚΑΙ ΑΕΡΟΝΑΥΠΗΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΑΤΡΑΣ
64 ΣΚΡΕΤΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΑΥΤΟΜΑΤΙΣΜΟΥ ΤΕΙ ΧΑΛΚΙΔΑΣ
65 ΣΟΥΡΔΑ ΠΟΛΥΞΕΝΗ ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΦΑΡΜΟΓΩΝ- ΚΟΖΑΝΗ
66 ΣΤΕΡΓΙΟΥΛΑ ΦΩΤΕΙΝΗ ΝΟΜΙΚΗ – ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ
67 ΣΤΟΥΠΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΟ – ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
68 ΣΤΟΥΠΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΓΕΩΡΓ. ΜΗΧΑΝΩΝ ΚΑΙ ΑΔΡΕΥΣΕΩΝ ΤΕΙ – ΛΑΡΙΣΑΣ
69 ΤΙΒΙΚΕΛΗΣ ΠΕΤΡΟΣ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΠΕΤΡΕΛΑΙΟΥ ΤΕΙ – ΚΑΒΑΛΑΣ
70 ΤΣΑΤΣΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΑΣΤΥΦΥΛΑΚΩΝ
71 ΦΑΡΜΑΚΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΟΡΓ. & ΔΙΟΙΚ. ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ – ΘΕΣ/ΝΙΚΗ
72 ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΙΒΑΝ ΦΥΣΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ & ΑΘΛΗΤΙΣΜΟΥ – ΑΘΗΝΑΣ