Οι Επιτυχόντες του Φροντιστηρίου μας στις Γενικές Εξετάσεις 2012

Απόφοιτοι Ενιαίου Λυκείου 90%

1 ΑΒΕΛΛΑΣ ΣΤΕΛΙΟΣ ΜΗΧ/ΚΩΝ ΠΑPΑΓΩΓΗΣ & ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΠΟΛΥΤΕΧΝΕΙΟ ΚΡΗΤΗΣ(ΧΑΝΙΑ)
2 ΒΑΪΤΣΗ ΙΩΑΝΝΑ ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚΠ/ΣΗΣ ΑΙΓΑΙΟΥ (ΡΟΔΟΣ)
3 ΒΑΛΙΩΤΗ ΙΩΑΝΝΑ ΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ ΕΡΓΑΣΙΑΣ ΤΕΙ ΚΡΗΤΗΣ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)
4 ΒΟΥΡΟΥΝΙΚΟΥ ΣΤΑΜΑΤΙΑ ΦΙΛ/ΦΙΑΣ ΠΑΙΔ/ΓΙΚΗΣ & ΨΥΧΟΛΟΓΙΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
5 ΓΑΛΑΝΗ ΕΙΡΗΝΗ ΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΘΡΑΚΗΣ (ΚΟΜΟΤΗΝΗ)
6 ΓΑΛΑΝΗΣ ΝΕΚΤΑΡΙΟΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΩΝ ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΕΡΓΩΝ ΥΠΟΔΟΜΗΣ Α.Σ.ΠΑΙ.Τ.Ε.
7 ΓΑΛΛΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΠΡΟΣΧΟΛΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ & ΕΚΠ/ΣΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
8 ΓΕΩΡΓΟΥΛΑ ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ & ΧPΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ(ΘΕΣ/ΝΙΚΗ)
9 ΓΙΩΤΣΑΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΤΡΟΦΙΜΩΝ ΤΕΙ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
10 ΓΚΑΝΕΤΣΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ & ΤΗΛΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΩΝ ΤΕΙ ΛΑΡΙΣΑΣ
11 ΓΚΑΝΤΟΥΝΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗΣ ΤΕΙ ΛΑΡΙΣΑΣ
12 ΓΚΑΝΤΟΥΝΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙPΗΣΕΩΝ ΘΡΑΚΗΣ (ΚΟΜΟΤΗΝΗ)
13 ΓΚΟΓΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙPΗΣΕΩΝ ΘΡΑΚΗΣ (ΚΟΜΟΤΗΝΗ)
14 ΓΚΟΥΝΤΟΥΡΑ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΕΚΠ/ΚΩΝ ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΙΑΣ Α.Σ.ΠΑΙ.Τ.Ε. ΑΘΗΝΑΣ
15 ΔΑΟΥΛΑ ΕΛΕΝΑ ΕΦΑΡ. ΠΛΗΡ. ΣΤΗ ΔΙΟΙΚ.& ΣΤΗΝ ΟΙΚΟΝ. ΤΕΙ ΔΥΤ.ΜΑΚ.(ΓΡΕΒΕΝΑ)
16 ΔΕΛΗΝΤΣΙΩΤΗ ΙΩΑΝΝΑ ΒΡΕΦΟΝΗΠΙΟΚΟΜΙΑΣ ΤΕΙ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
17 ΔΗΜΟΥΛΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΑΓΡΟΤΙΚΗΣ ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ ΘΡΑΚΗΣ (ΟΡΕΣΤΙΑΔΑ)
18 ΖΕΡΔΑΛΗΣ ΣΠΥΡΟΣ ΓΕΩΠ. ΦΥΤΙΚΗΣ ΠΑΡΑΓ.& ΑΓΡΟΤ. ΠΕΡ/ΝΤΟΣ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ (ΒΟΛΟΣ)
19 ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ ΜΑΡΙΟΣ ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ  ΔΥΤ.ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ (ΚΟΖΑΝΗ)
20 ΚΑΒΑΡΑΤΖΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΙΑΣ ΤΕΙ ΛΑΡΙΣΑΣ
21 ΚΑΪΜΑΚΑΜΗ ΜΑΤΙΝΑ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
22 ΚΑΛΑΘΑ ΦΩΤΕΙΝΗ ΓΕPΜΑΝΙΚΗΣ ΓΛΩΣΣΑΣ ΚΑΙ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
23 ΚΑΛΥΒΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗΣ ΤΕΙ ΛΑΡΙΣΑΣ
24 ΚΑΡΑΓΙΩΡΓΟΥ ΣΤΥΛΙΑΝΗ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΚΡΗΤΗΣ (ΡΕΘΥΜΝΟ)
25 ΚΑΡΑΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗΣ ΤΕΙ ΗΠΕΙΡΟΥ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ)
26 ΚΕΡΑΜΙΔΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΙΑΤPΙΚΗΣ ΘΡΑΚΗΣ (ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗ)
27 ΚΕΧΑΓΙΑ ΕΛΕΝΑ ΒΡΕΦΟΝΗΠΙΟΚΟΜΙΑΣ ΤΕΙ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
28 ΚΗΤΣΟΥΛΗ ΜΑΡΙΑ ΣΧΕΔ.& ΠΑΡΑΓΩΓΗΣ ΕΝΔΥΜΑΤΩΝ ΤΕΙ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ(ΚΙΛΚΙΣ)
29 ΚΟΝΤΟΤΑΣΙΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΕΥΕΛΠΙΔΩΝ (ΣΣΕ)-ΟΠΛΑ
30 ΚΟΝΤΟΤΑΣΙΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΦΙΛ/ΦΙΚΩΝ & ΚΟΙΝΩΝΙΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ ΚΡΗΤΗΣ(ΡΕΘΥΜΝΟ)
31 ΚΟΤΟΥΜΠΑ ΣΟΥΛΤΑΝΑ ΛΟΓΟΘΕΡΑΠΕΙΑΣ ΤΕΙ ΗΠΕΙΡΟΥ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ)
32 ΚΟΥΡΔΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΙΑΣ ΤΕΙ ΛΑΡΙΣΑΣ
33 ΚΟΥΡΝΟΥΤΗ ΕΥΓΕΝΙΑ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΑΡΑΓΩΓΗΣ & ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΘΡΑΚΗΣ (ΞΑΝΘΗ)
34 ΚΟΥΤΣΙΩΡΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΤΕΙ ΛΑΡΙΣΑΣ
35 ΛΕΥΘΕΡΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΤΕΧΝΙΚΩΝ ΥΠΑΞΙΩΜΑΤΙΚΩΝ ΑΕΡΟΠΟΡΙΑΣ (Σ.Τ.Υ.Α)
36 ΛΟΛΑ  ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΧΗΜΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
37 ΜΑΣΤΟΡΟΔΗΜΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ-ΡΑΦΑΕΛΑ ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚΠ/ΣΗΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
38 ΜΗΝΑΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΓΕΩΠΟΝΙΑΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
39 ΜΙΧΟΥΛΗΣ ΑΣΤΕΡΙΟΣ ΕΥΕΛΠΙΔΩΝ (ΣΣΕ)-ΟΠΛΑ
40 ΜΠΑΡΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΤΡΟΦΙΜΩΝ & ΔΙΑΤΡΟΦΗΣ ΑΙΓΑΙΟΥ (ΛΗΜΝΟΣ)
41 ΜΠΑΤΣΙΛΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗΣ ΤΕΙ ΛΑΡΙΣΑΣ
42 ΜΠΑΤΣΙΛΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΔΙΑΧ/ΣΗΣ ΠΕΡ/ΝΤΟΣ & ΦΥΣΙΚΩΝ ΠΟΡΩΝ ΔΥΤ.ΕΛΛΑΔΑΣ (ΑΓΡΙΝΙΟ)
43 ΜΠΟΥΖΟΥΚΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
44 ΜΠΟΥΣΙΑ ΣΟΦΙΑ ΤΕΧΝΙΚΩΝ ΥΠΑΞΙΩΜΑΤΙΚΩΝ ΑΕΡΟΠΟΡΙΑΣ (Σ.Τ.Υ.Α)
45 ΜΠΡΟΥΖΙΟΥΤΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ ΕΡΓΑΣΙΑΣ ΤΕΙ ΚΡΗΤΗΣ (ΗΡΑΚΛΕΙΟ)
46 ΝΑΝΟΥ ΧΑΡΟΥΛΑ ΠΑΙΔ/ΚΟ ΝΗΠΙΑΓΩΓΩΝ ΔΥΤ. ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ(ΦΛΩΡΙΝΑ)
47 ΝΤΟΚΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΟΧΗΜΑΤΩΝ ΤΕΙ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
48 ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ  ΑΝΝΑ ΕΠΙΣΤ. ΦΥΣΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ & ΑΘΛΗΤΙΣΜΟΥ ΘΡΑΚΗΣ(ΚΟΜΟΤΗΝΗ)
49 ΠΛΙΑΤΣΙΚΑΣ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ & ΤΗΛΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΩΝ ΤΕΙ ΛΑΡΙΣΑΣ
50 ΠΟΥΡΝΑΡΑ ΕΛΕΝΗ ΦΙΛ/ΦΙΑΣ-ΠΑΙΔ/ΚΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
51 ΠΟΥΡΝΑΡΑ ΜΑΡΙΑ ΨΥΧΟΛΟΓΙΑΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
52 ΣΤΑΤΗΡΗ ΜΑΡΙΑ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Η/Υ ΚΑΙ ΠΛΗPΟΦΟPΙΚΗΣ ΠΑΤΡΑΣ
53 ΤΖΙΟΥΜΑΚΛΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ  ΔΥΤ.ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ (ΚΟΖΑΝΗ)
54 ΤΡΙΚΑΛΗΣ ΛΑΜΠΡΟΣ ΛΟΓΟΘΕΡΑΠΕΙΑΣ ΤΕΙ ΗΠΕΙΡΟΥ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ)
55 ΤΣΑΚΝΑΚΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΠΟΛ. ΕΡΓΩΝ ΥΠΟΔΟΜΗΣ ΤΕΙ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
56 ΤΣΙΓΓΕΛΗ ΝΙΚΗ ΝΟΜΙΚΗΣ ΘΡΑΚΗΣ (ΚΟΜΟΤΗΝΗ)
57 ΦΕΡΦΥΡΗΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ ΠΟΛ. ΕΡΓΩΝ ΥΠΟΔΟΜΗΣ ΤΕΙ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
58 ΦΩΤΙΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΤΕΙ ΛΑΡΙΣΑΣ
59 ΦΩΤΙΟΥ ΕΛΙΝΑ ΦΥΤΙΚΗΣ ΠΑΡΑΓΩΓΗΣ ΤΕΙ ΛΑΡΙΣΑΣ
60 ΧΑΣΙΩΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ & ΧPΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ (ΘΕΣ/ΝΙΚΗ)

 

Απόφοιτοι Ενιαίου Λυκείου 10%

61 ΑΒΔΑΝΑ  ΓΕΩΡΓΙΑ-ΜΑΡΙΑ ΒΙΒΛΙΟΘΗΚΟΝΟΜΙΑΣ & ΣΥΣΤΗΜΑΤΩΝ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ ΤΕΙ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
62 ΓΕΩΡΓΟΥΛΑ  ΧΡΥΣΑΝΘΗ ΛΟΓΟΘΕΡΑΠΕΙΑΣ ΤΕΙ ΗΠΕΙΡΟΥ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ)
63 ΓΟΥΛΙΕΛΜΑΚΗ  ΜΑΡΙΑ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΗΣ & ΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ ΠΟΛΙΤΙΚΗΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ (ΘΕΣ/ΝΙΚΗ)
64 ΔΑΟΥΤΗΣ  ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΦΥΣΙΚΟΘΕΡΑΠΕΙΑΣ ΤΕΙ ΛΑΜΙΑΣ
65 ΚΑΤΣΑΝΟΥ ΤΡΥΓΩΝΑ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΤΡΟΦΙΜΩΝ ΤΕΙ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
66 ΜΙΧΗΣ  ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΧΗΜΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΑΤΡΑΣ
67 ΜΙΧΗΣ  ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΟΠΤΙΚΗΣ & ΟΠΤΟΜΕΤΡΙΑΣ ΤΡΕΙ ΠΑΤΡΑΣ (ΑΙΓΙΟ)
68 ΜΟΥΤΑΦΙΔΗ  ΕΥΘΥΜΙΑ ΦΙΛ/ΦΙΑΣ ΠΑΙΔ/ΓΙΚΗΣ & ΨΥΧΟΛΟΓΙΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
69 ΜΠΛΑΝΑΣ  ΛΑΖΑΡΟΣ ΨΥΧΟΛΟΓΙΑΣ ΚΡΗΤΗΣ (ΡΕΘΥΜΝΟ)
70 ΝΙΚΟΥ  ΦΩΤΕΙΝΗ ΠΑΙ/ΚΟ ΔΗΜ/ΚΗΣ ΕΚΠ/ΣΗΣ ΔΥΤ. ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ (ΦΛΩΡΙΝΑ)
71 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΦΥΣΙΚΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
72 ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΕΛΕΝΗ ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ & ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ ΟΙΚ. ΠΑΝ. ΑΘΗΝΑΣ
73 ΤΖΙΟΛΑΣ ΑΓΓΕΛΟΣ ΖΩΙΚΗΣ ΠΑΡΑΓΩΓΗΣ ΤΕΙ ΛΑΡΙΣΑΣ

 

 

Μαθητές με υψηλή σειρά εισαγωγής στη σχολή της επιθυμίας τους

A.E.I.

1 ΓΑΛΛΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΠΡΟΣΧΟΛΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ & ΕΚΠ/ΣΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
2 ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ ΜΑΡΙΟΣ ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΔΥΤ.ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ (ΚΟΖΑΝΗ) 8ος
3 ΛΟΛΑ  ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΧΗΜΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
4 ΜΠΑΤΣΙΛΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΔΙΑΧ/ΣΗΣ ΠΕΡ/ΝΤΟΣ & ΦΥΣΙΚΩΝ ΠΟΡΩΝ ΔΥΤ.ΕΛΛΑΔΑΣ (ΑΓΡΙΝΙΟ) 1ος

A.T.E.I.

1 ΚΕΧΑΓΙΑ ΕΛΕΝΑ ΒΡΕΦΟΝΗΠΙΟΚΟΜΙΑΣ ΤΕΙ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
2 ΜΠΑΤΣΙΛΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗΣ ΤΕΙ ΛΑΡΙΣΑΣ 7ος
3 ΝΤΟΚΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΟΧΗΜΑΤΩΝ ΤΕΙ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ 18ος
4 ΦΕΡΦΥΡΗΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ ΠΟΛ. ΕΡΓΩΝ ΥΠΟΔΟΜΗΣ ΤΕΙ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ 11ος
5 ΦΩΤΙΟΥ ΕΛΙΝΑ ΦΥΤΙΚΗΣ ΠΑΡΑΓΩΓΗΣ ΤΕΙ ΛΑΡΙΣΑΣ