ΕΠΙΤΥΧΟΝΤΕΣ 2018

1 ΑΒΕΛΛΑΣ ΖΗΣΗΣ ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ & ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ ΘΡΑΚΗΣ (ΞΑΝΘΗ)
2 ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΤΕ, ΑΝΑΤ. ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ & ΘΡΑΚΗΣ (ΚΑΒΑΛΑ)
3 ΑΡΣΕΝΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΙΣΤΟΡΙΑΣ & ΑΡΧΑΙΟΛΟΓΙΑΣ (ΑΘΗΝΑ)
4 ΒΟΥΖΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΝΟΜΙΚΗΣ (ΚΟΜΟΤΗΝΗ)-ΔΠΘ
5 ΓΚΙΑΤΑΣ ΧΑΡΙΛΑΟΣ ΤΕΧΝΟΛΟΓΩΝ ΓΕΩΠΟΝΩΝ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ (ΛΑΡΙΣΑ)
6 ΕΥΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΥ ΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤΩ ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚΠ/ΣΗΣ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ (ΒΟΛΟΣ)
7 ΖΙΩΓΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΜΟΥΣΙΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ (ΘΕΣ/ΝΙΚΗ)
8 ΚΑΤΣΑΡΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ (ΚΟΜΟΤΗΝΗ)-ΔΠΘ
9 ΚΟΝΔΕΛΙΔΗΣ ΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤΗΣ          ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ & ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗ
10 ΚΟΥΤΣΙΑΜΑΝΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ & ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΗΣ ΠΟΛΙΤΙΚΗΣ (ΚΟΡΙΝΘΟΣ)
11 ΚΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΔΙΕΘΝΩΝ ΚΑΙ ΕΥΡΩΠΑΪΚΩΝ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ (ΑΘΗΝΑ)
12 ΜΗΝΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΠΕΤΡΕΛΑΙΟΥ & ΦΥΣΙΚΟΥ ΑΕΡΙΟΥ ΤΕ ΚΑΙ ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΤΕ  (ΚΑΒΑΛΑ) – ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΠΕΤΡΕΛΑΙΟΥ ΚΑΙ ΦΥΣΙΚΟΥ ΑΕΡΙΟΥ
13 ΜΗΝΑΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ-ΡΑΦΑΗΛ ΙΑΤΡΙΚΗΣ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ (ΛΑΡΙΣΑ)
14 ΜΠΙΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ-ΡΑΦΑΗΛ ΜΟΥΣΙΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ (ΘΕΣ/ΝΙΚΗ)
15 ΠΑΛΑΓΚΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΚΑΙ ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ (ΠΡΕΒΕΖΑ)
16 ΠΑΛΑΣΚΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ & ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ (ΞΑΝΘΗ)
17 ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΧΗΜΕΙΑΣ (ΘΕΣ/ΝΙΚΗ)
18 ΠΑΠΑΔΗΜΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΦΥΣΙΚΟΘΕΡΑΠΕΙΑΣ ΣΤΕΡΕΑΣ ΕΛΛΑΔΑΣ (ΛΑΜΙΑ)
19 ΠΕΤΕΛΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ (ΘΕΣ/ΝΙΚΗ)
20 ΠΟΥΡΙΚΑ ΑΛΙΚΗ ΙΣΤΟΡΙΑΣ & ΑΡΧΑΙΟΛΟΓΙΑΣ (ΘΕΣ/ΝΙΚΗ) – ΑΠΘ
21 ΠΟΥΡΙΚΑΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΜΟΝΙΜΩΝ ΥΠΑΞΙΩΜΑΤΙΚΩΝ ΑΕΡΟΠΟΡΙΑΣ (ΣΜΥΑ) – ΚΑΤΕΥΘΥΝΣΗ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΚΗΣ ΥΠΟΣΤΗΡΙΞΗΣ
22 ΠΡΟΒΙΔΑ ΓΛΥΚΕΡΙΑ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ  (ΘΕΣ/ΝΙΚΗ)
23 ΡΑΠΤΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΔΗΜΟΣΙΑΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΠΑΝΤΕΙΟΥ
24 ΣΟΛΩΜΟΥ ΕΛΕΝΗ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ (ΘΕΣ/ΝΙΚΗ)
25 ΣΤΟΓΙΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ & ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ (ΘΕΣ/ΝΙΚΗ)
26 ΣΥΜΕΩΝΙΔΟΥ ΕΙΡΗΝΗ-ΑΝΔΡΟΜΑΧΗ ΤΕΧΝΟΛΟΓΩΝ ΓΕΩΠΟΝΩΝ (ΦΛΩΡΙΝΑ)-ΤΕΙ ΔΥΤ. ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
27 ΣΥΜΕΩΝΙΔΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ-ΜΑΡΙΑ ΙΣΤΟΡΙΑΣ & ΑΡΧΑΙΟΛΟΓΙΑΣ (ΡΕΘΥΜΝΟ) – ΠΑΝ.ΚΡΗΤΗΣ
28 ΤΖΙΚΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ (ΠΕΙΡΑΙΑΣ) – ΠΑΝ.ΠΕΙΡΑΙΑ
29 ΤΡΟΥΜΠΟΥΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΜΟΡΙΑΚΗΣ ΒΙΟΛΟΓΙΑΣ & ΓΕΝΕΤΙΚΗΣ ΘΡΑΚΗΣ (ΑΛΕΞ/ΛΗ)
30 ΧΑΝΔΡΟΥ ΜΑΡΙΑ-ΑΙΜΙΛΙΑ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ (ΘΕΣ/ΝΙΚΗ) – ΑΠΘ